Sběratelská kolekce: Tento výtisk má číslo...

Recenze - obrázek Ačkoliv v Čechách zatím není tradice sběratelství knih natolik rozvinutá navzdory velmi významné avantgardní bibliofilní produkci začátkem minulého století, můžeme i dnes narazit na signované bibliofilie na ušlechtilých papírech vydávané v nízkých nákladech. 

foto k článkuNa hodnotě ovšem nabývají i knihy v nižším nákladu se zajímavým grafickým zpracováním či ilustrované současnými umělci. Přesně takové jsou knihy z nakladatelství Meander.

foto k článkuV každém balíčku kolekce Tento výtisk má číslo... najdete tematickou sbírku knih, které pro Vás vybíral náš redakční tým v Meandru. Propojuje se zde inspirativní text, umělecké ilustrace, odpovídající písmo i kvalitní grafické zpracování a materiál v jeden krásný celek. Ačkoliv se nejedná o luxusní bibliofilie v duchu ušlechtilých tisků první poloviny minulého století, i tak můžeme hovořit o jedinečných autorských knihách, o něž milovníci knih po celém světě vždy usilují. Edice uměleckých knih Modrý slon představuje vždy pouze prvních sto výtisků v tiráži číslovaných a signovaných autorem i ilustrátorem.

foto k článkuVěříme, že hlavně krásně vypravené knihy pro děti do budoucna dostanou své místo v hierarchii českých sběratelských knih a přinesou Vám a Vašim blízkým radost, krásné vzpomínky a trvalou hodnotu – ať už jste čtenář, nebo sběratel.

Sběratelské balíčky jsou vhodným dárkem k významným událostem dítěte, jako jsou křtiny, narozeniny, zápis do první třídy nebo do gymnázia, ale mnohé umělecké tituly jistě potěší i dospělé čtenáře a mohou se stát svatebním darem či trvalou vzpomínkou na promoci.

Ulovte ty nejlepší kousky, které doslova a do písmene obohatí vaši knihovnu! 

Autor / zdroj:
Publisher: iUmeni.cz

Informace o Sběratelské kolekci Meander

Název: Sběratelská kolekce: Tento výtisk má číslo...
Autor: kolektiv
Rok vydání: 2021

Koupit Sběratelskou kolekci u nás

Sběratelská kolekce: Tento výtisk má číslo... - www.iUmeni.cz ()

Zpět na výpis


Další recenze


Aukční síň ARTHOUSE Hejtmánek- Prodejní výstava: 9.9. - 16.10.2022

Knižní akce

Ve vlnách / In Waves
Ve vlnách / In Waves
Možnosti vesnice. Portréty architektonické proměny českého venkova
Možnosti vesnice. Portréty architektonické proměny českého venkova
Kamil Lhoták: SIC ITUR AD ASTRA
Kamil Lhoták: SIC ITUR AD ASTRA

Z ostatních rubrik

Knižní novinka

Kalendář Cesty domů 2023 - Ledový zámek

Pavel Babáček - webdesigner, graphic designer, html coder