Seznam galerií, umělců, muzeí, škol, aukčních síní a nakladatelů

Filtrovat

Řazení

Soukromé i státní galerie a muzea v České republice s přesahem i do zahraničí. Adresář je průběžně aktualizován a doplňován. Máte-li zájem o zařazení, neváhejte nás kontaktovat.

Kompletní seznam - galerie a muzea

Přehled většiny aukčních domů v České republice a na Slovensku. V adresáři naleznete jak zavedené aukční domy s letitou tradicí, tak nově vzniklé, které nabízí umělecká díla i v online aukcích.

Kompletní seznam - aukční síně

Adresář umělců, kteří svá díla nabízí v naší online galerii. Jejich výběr není tematicky nebo věkově omezený, dáváme prostor již zavedeným umělcům, ale i těm, kteří na trhu umění teprve hledají své místo.

Kompletní seznam - umělci

Přehled většiny českých středních, vyšších odborných a vysokých umělecko-průmyslových škol. Fakulty výtvarného umění, architektury, fotografie či designu. Ateliéry umění.

Kompletní seznam - školy

Výběr vydavatelů a nakladatelů, kteří se zcela nebo z části zabývají vydáváním publikací o umění, designu či architektuře. Adresář není ani zdaleka kompletní, ale na jeho doplňování neustále pracujeme.

Kompletní seznam - nakladatelství a vydavatelství

Adresář portálů o umění, které v ČR propagují české i zahraniční umění, informují o trhu s uměním, architektuře či designu a přináší aktuální informace a reportáže ze světa umění.

Kompletní seznam - portály

Přehled významných nadací, asociací, sdružení, spolků a ostatních institucí, které se jakýmkoli způsobem podílí na vytváření kulturního prostředí v ČR nebo vytváří obraz o českém umění v zahraničí.

Kompletní seznam - ostatní instituce
iUmeni.cz - expluzivní publikace pro milovníky krásných knih i sběratele - imgReklama

Nenašli jste Vaši společnost?

Pokud jste umělecká společnost a nenašli jste se v našem Art adresáři, kontaktujte nás na info@iumeni.cz a pokusíme se Vás zařadit.

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955

info@iumeni.cz