Aukční zpravodajství

Aukční zpravodajství - obrázek

Na nejbližší on-line aukci Arthouse Hejtmánek, můžete vedle již tradičně kvalitních výtvarných děl, grafik, keramiky, koberců či jiných sběratelsky zajímavých předmětů, n … Celý článek

Výběrová online aukce výtvarných děl pořádaná aukčním portálem Artslimit probíhá od 4. do 24. března. Vyvážená kolekce děl 19. a 20. století s přesahy do současné tvorby, … Celý článek

3. března od 17 hodin se v gotickém sále Novoměstské radnice na Karlově náměstí v Praze bude konat veřejná i tichá aukce pro chráněnou dílnu Lemniskáta. Benefiční aukce … Celý článek

Dekáda světově úspěšných surrealistek. Mezi špičkovými umělkyněmi tohoto období jako jsou Frida Kahlo, Leonora Carrington nebo Lee Miller se neztratila ani Toyen. Celý článek

V době kdy internet i sociální sítě překypují nahotou, erotikou a sexem, přichází malířka Silvie Kořistková se zajímavou konfrontací. Inspirovaná přírodou, svým okolím i … Celý článek

Knižní tipy

Chcete si udělat radost zajímavým uměleckým dílem nebo doplnit svoji sbírku umění? Cenově dostupná díla můžete získat i v online aukci na Bid4Auction, která se uskuteční … Celý článek

Vybíráme pro vás fotografie s hloubkou a příběhem, za nimiž stojí konkrétní autoři, a které pro vás společně s nimi ručně rámujeme a poté nabízíme v limitované signované … Celý článek

Rekordním prodejem velkoformátového obrazu autora posledních československých bankovek Albína Brunovského s názvem Zahrada (1972) vyvrcholila večerní aukce v Arthouse Hej … Celý článek

Již tuto SOBOTU 16. 12. uspořádá společnost AAA – Antikvity Art Aukce svou 114. aukci v Brně. Jedná se o klasickou sálovou aukci, které se budou moci zúčastnit nejen draž … Celý článek

František Drtikol je bezesporu jeden z nejvýznamnějších českých uměleckých fotografů 20.století. Jeho fotografická tvorba je již dostatečně známá a na aukcích ve světě i … Celý článek

iUmeni.cz - expluzivní publikace pro milovníky krásných knih i sběratele - imgReklama

Mimořádný velkoformátový obraz autora posledních československých bankovek Albína Brunovského s názvem Zahrada nabídne 7. prosince od 18 hodin Večerní aukce v Arthouse He … Celý článek

Online galerie

Galerie KODL pořádá v neděli 26. listopadu od 12 hodin na pražském Žofíně tradiční aukci, na které budou ve prospěch rekonstrukce Paláce Lucerna draženy i čtyři kuriozity … Celý článek

Zapojte se do speciální Předvánoční prémiové aukce mincí od prověřených prodejců Aukra -Numismatika Pro Lidi a Moravianum. V nabídce jsou vzácné zlaté a stříbrné mince př … Celý článek