Sběratelská kolekce NIKL

Autor
InformaceČesky, 2021
PopisSběratelská kolekce "Tento výtisk má číslo..." je speciálním produktem nakladatelství Meander. V každém designovém a ručně vyrobeném boxu najdete tema…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
6 500
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelMeander
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost3.00 Kg
Rozměr400x345 mm
Vazbapevná
Počet stranxx

Bližší informace o knize "Sběratelská kolekce NIKL"

Sběratelská kolekce "Tento výtisk má číslo..." je speciálním produktem nakladatelství Meander. V každém designovém a ručně vyrobeném boxu najdete tematickou sbírku knih, které pro Vás vybíral náš redakční tým z edice uměleckých knih Modrý slon, ve které je prvních sto výtisků v tiráži číslovaných a signovaných autorem i ilustrátorem. Sběratelská kolekce NIKL, autor kolektiv.


Anotace knihy " Sběratelská kolekce NIKL, autor kolektiv"

Kolekce NIKL obsahuje tyto signované a číslované tituly


Jino taje opic

Nech ten mech

Záhádky

V každém boxu se nachází ověřený certifikát, na kterém jsou zapsaná čísla signovaných knih.


V knihách, které jsme vybrali do sběratelských kolekcí balíčku, se propojuje inspirativní text, umělecké ilustrace, odpovídající písmo i kvalitní grafické zpracování a materiál v jeden krásný celek. Ačkoliv se nejedná o luxusní bibliofilie v duchu ušlechtilých tisků první poloviny minulého století, i tak můžeme hovořit o jedinečných autorských knihách, o něž milovníci knih po celém světě vždy usilují.


Věříme, že hlavně krásně vypravené knihy pro děti do budoucna dostanou své místo v hierarchii českých sběratelských knih a přinesou Vám a Vašim blízkým radost, krásné vzpomínky a trvalou hodnotu – ať už jste čtenář, nebo sběratel. Sběratelské balíčky jsou vhodným dárkem k významným událostem dítěte, jako jsou křtiny, narozeniny, zápis do první třídy nebo do gymnázia, ale mnohé umělecké tituly jistě potěší i dospělé čtenáře a mohou se stát svatebním darem či trvalou vzpomínkou na promoci.


Ulovte ty nejlepší kousky, které doslova a do písmene obohatí vaši knihovnu!.
Meander

Obsah knihy: Sběratelská kolekce NIKL

Sběratelská kolekce NIKL - examplesSběratelská kolekce NIKL - examplesSběratelská kolekce NIKL - examplesSběratelská kolekce NIKL - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz