Sběratelská kolekce NIKL

Autor: Česky2021Meander

Sběratelská kolekce "Tento výtisk má číslo..." je speciálním produktem nakladatelství Meander. V každém designovém a ručně vyrobeném boxu najdete tematickou sbírku knih, které pro Vás vybíral náš redakční tým z edice uměleckých knih Modrý slon, ve které je prvních sto výtisků v tiráži číslovaných a signovaných autorem i ilustrátorem.

5 800 
včetně dph
skladem

Doporučená cena 6 500 Kč - SLEVA

Název: Sběratelská kolekce NIKL  Jazyk: Česky  Rok:   ID: b00808  Hmotnost: 3.00 kg  Vazba: pevná  Počet stran: xx  Rozměr: 400x345 mm  Nakladatel: Meander
  • Doprava ZDARMA
  • Výdejní místa ZDARMA
  • Osobní odběr ZDARMA
  • Doprava ZDARMA od 2500 Kč
informace ke knize

Detail knihy ~ Sběratelská kolekce NIKL, kolektiv

Kolekce NIKL obsahuje tyto signované a číslované tituly


Jino taje opic

Nech ten mech

Záhádky

V každém boxu se nachází ověřený certifikát, na kterém jsou zapsaná čísla signovaných knih.


V knihách, které jsme vybrali do sběratelských kolekcí balíčku, se propojuje inspirativní text, umělecké ilustrace, odpovídající písmo i kvalitní grafické zpracování a materiál v jeden krásný celek. Ačkoliv se nejedná o luxusní bibliofilie v duchu ušlechtilých tisků první poloviny minulého století, i tak můžeme hovořit o jedinečných autorských knihách, o něž milovníci knih po celém světě vždy usilují.


Věříme, že hlavně krásně vypravené knihy pro děti do budoucna dostanou své místo v hierarchii českých sběratelských knih a přinesou Vám a Vašim blízkým radost, krásné vzpomínky a trvalou hodnotu – ať už jste čtenář, nebo sběratel. Sběratelské balíčky jsou vhodným dárkem k významným událostem dítěte, jako jsou křtiny, narozeniny, zápis do první třídy nebo do gymnázia, ale mnohé umělecké tituly jistě potěší i dospělé čtenáře a mohou se stát svatebním darem či trvalou vzpomínkou na promoci.


Ulovte ty nejlepší kousky, které doslova a do písmene obohatí vaši knihovnu!

Sběratelská kolekce NIKL