Staňte se animátory

Umění a design - obrázek Unikátní výstava pojmenovaná SVĚTY ČESKÉ ANIMACE, která je umístěná v pražské holešovické tržnici, v hale číslo 17, nově láká i na praktické mini kurzy animace.

Dílny pod vedením odborných lektorů se konají každou sobotu a neděli od 13.00 do 16.00 hodin. Uvítají na nich každého většího i malého návštěvníka, ty nejmenší už od 6 let věku.

foto k článkuKreativní dílny se pořádají pod záštitou členů Aeroškoly. K animaci se během nich používají speciálně upravené prosvětlovací stoly, moderní technika a software. Zájemci pracují pod vedením zkušených profesionálů, kteří jim postup nejprve teoreticky vysvětlí a následně i prakticky ukážou principy klasické animace kreslené, ploškové a poloploškové, případně i méně tradiční objektové a materiálové.

foto k článkuÚčastníci dílny pak mají možnost vytvořit si něco sami. Originální sekvence, jednotlivé animované záběry nebo i krátké klipy, jim budou na konci lekce odeslány na domácí e-mail. Ačkoli lze pracovat jednotlivě, nelze než doporučit činnost v malých skupinkách, které mohou stejně dobře představovat rodiče s dětmi, jakož i třeba sourozenci, nebo pár kamarádů.

Zájemci si mohou „animátorský minikurz“ zakoupit přímo na pokladně při vstupu na výstavu za přidanou částku 80,- Kč ke vstupence.

Více info na www.artmovement.cz

otevírací doba:
Po – Pá: 9.00 – 18.00 hod.
So – Ne: 10.00 – 20.00 hod.

Autor / zdroj:
Publisher: iUmeni.cz

Světy české animace
Holešovická tržnice, Praha 7, hala č. 17
Výstava potrvá do 3. července 2022.

Staňte se animátory - www.iUmeni.cz ()

Zpět na výpis


Další umění a design


Art Plus

Knižní akce

Ladislav Sutnar: Venuše
Ladislav Sutnar: Venuše
Linie, světlo, stín
Linie, světlo, stín
Jiří Petrbok. Hořící srdce
Jiří Petrbok. Hořící srdce

Z ostatních rubrik

Knižní novinka

Radka Bodzewicz - Božská komedie

Pavel Babáček - webdesigner, graphic designer, html coder