Svícení – věda a magie ve fotografii

Sleva 10%
Autor
InformaceČesky, 2016
PopisSvětlo je základem fotografie – staňte se pány světla: naučte se svítit.
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena439 Kč - SLEVA 10%
Cena s DPH
395
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelZonerPress
ISBN978-80-7413-322-0
EAN9788074133220
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.49 Kg
Rozměr190 x 235 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran328
PřekladatelKlaudia Teichmanová

Bližší informace o knize "Svícení – věda a magie ve fotografii"

Světlo je základem fotografie – staňte se pány světla: naučte se svítit. Svícení – věda a magie ve fotografii, autor Fil Hunter, Steven Biver, Paul Fuqua.


Anotace knihy " Svícení – věda a magie ve fotografii, autor Fil Hunter, Steven Biver, Paul Fuqua"

Kvalita fotografií obvykle stojí a padá s tím, jak fotograf umí nebo neumí pracovat se světlem. Světlo je základem fotografie a práce s ním vypovídá o umění každého fotografa. Tato kniha se zaměřuje na jednu z velmi důležitých oblastí práce se světlem: na svícení. Na to, jak si fotograf může vytvořit vlastní světlo, nasvítit objekt, který fotografuje, tak, aby dosáhl optimálního výsledku. Skvělé světelné podmínky je možné nalézt, je možné trpělivě čekat, až – možná, někdy – nastanou. Pokud ale fotograf umí tyto podmínky sám vytvořit, bude odměněn skvělými fotografiemi.

Publikace Svícení – Věda a magie ve fotografii je upraveným, doplněným a rozšířeným vydáním knihy Fotografie & světlo, která česky vyšla již před téměř deseti lety, v roce 2007. Úvodní části se věnují světlu jako takovému, jeho vlastnostem, chování v různých podmínkách, ale především tomu, jak světlo vnímá člověk.

Podstatou knihy je ale využití světla ve fotografii. Na řadě příkladů a pomocí jasných schémat se seznámíte s tím, jak pracovat se světlem při nasvícení různých předmětů v různých podmínkách. Autoři zvolili několik základních modelů, pomocí kterých pochopíte vlastnosti a chování světla a naučíte se techniky, které můžete používat v podstatě při veškeré další fotografické praxi..
ZonerPress


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz