Staň se módní návrhářkou

Autor
InformaceČesky, 2015
PopisDostaňte své úžasné módní nápady na papír! Vaše úžasné nápady ze světa módy budou od této chvíle vypadat na papíře stejně úžasně, jako jste si je před…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelAlbatros Media
ISBN9788025143513
EAN9788025143513
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.57 Kg
Rozměr215 x 275 mm
Vazbavázaná
Počet stran128

Bližší informace o knize "Staň se módní návrhářkou"

Dostaňte své úžasné módní nápady na papír! Vaše úžasné nápady ze světa módy budou od této chvíle vypadat na papíře stejně úžasně, jako jste si je představovaly ve své hlavě. Tato kniha od autora světoznámých bestsellerů Chrise Harta vám díky tréninku kreslicích dovedností umožní ukázat světu, co ve vás doopravdy je. Staň se módní návrhářkou, autor Christopher Hart.


Anotace knihy " Staň se módní návrhářkou, autor Christopher Hart"

Naučte se kreslit modelky se správnými tělesnými proporcemi, dodejte jim šarm přidáním zajímavé pózy a doplňte oblečením podle vašich představ. Staň se módní návrhářkou je praktická kniha, která vám odhalí tajemství kreslení postav a oblečení krok po kroku tak, aby to zvládl opravdu každý. Na koncích kapitol si můžete nabyté dovednosti vždy vyzkoušet na předpřipravených šablonách. Naučíte se, jak nakreslit: - Postavy v pózách jako vystřižených z módních časopisů - Všechny druhy oblečení od halenek přes šaty až po kalhoty - Trendy účesy a líčení, aby vaše modelky vypadaly k světu - Všechny možné doplňky jako kabelky, náušnice nebo klobouky - Oblečení v pohybu s realistickými záhyby A ještě mnohem víc! Chris Hart je světově nejproslulejším autorem návodných knih o kreslení. Jeho příruček se po celém světě prodalo více než 3,5 milionu kusů a byly přeloženy do 20 jazyků. V České republice bylo možné jeho jedinečný styl výkladu poznat v knize Jak kreslit komiksové postavičky, která slavila úspěch u kluků i holek..
Albatros Media

Obsah knihy: Staň se módní návrhářkou

Staň se módní návrhářkou - examplesStaň se módní návrhářkou - examplesStaň se módní návrhářkou - examplesStaň se módní návrhářkou - examples

Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 30.7. do 8.8.2021 budou expedovány ihned 9.8.2021. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení