Naučte se kreslit - Lidské tělo 2 - anatomie

Sleva 23%
Autor
InformaceČesky, 2012
PopisBez znalosti lidské anatomie se neobejde žádný kreslíř, malíř nebo grafik. Tato kniha je překladem publikace Human Anatomy Made Amazingly Easy jednoho…
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena269 Kč - SLEVA 23%
Cena s DPH
206
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelZonerPress
ISBN978-80-7413-154-7
EAN9788074131547
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.69 Kg
Rozměr210 x 278 mm
Vazbaměkká
Počet stran144
PřekladatelRadek Lachnit

Bližší informace o knize "Naučte se kreslit - Lidské tělo 2 - anatomie"

Bez znalosti lidské anatomie se neobejde žádný kreslíř, malíř nebo grafik. Tato kniha je překladem publikace Human Anatomy Made Amazingly Easy jednoho ze světově nejprodávanějších autorů, Christophera Harta. Naučte se kreslit - Lidské tělo 2 - anatomie, autor Christopher Hart.
Anotace knihy " Naučte se kreslit - Lidské tělo 2 - anatomie, autor Christopher Hart"

Ať už se o kresbu zajímáte jako nadšený amatér nebo profesionál, znalost základů anatomie člověka je při kreslení postavy nezbytná. Naštěstí není nutné chodit tak daleko, jak to činili věhlasní renezanční umělci, kteří objevovali tajemství lidského těla při – obvykle nezákonných – pitvách. Na rozdíl od řady jiných publikací se Christopher Hart zaměřuje jen na kosti a svaly, co přímo ovlivňují vzhled postavy, a jde do detailů, které jsou pro výtvarníka skutečně podstatné. V jeho knize tak nenajdete suchopárné výčty informací, které při kreslení vůbec nezužitkujete, ale seznámíte se s hlavními částmi lidské kostry, s hlavními skupinami svalů a s tím, kde a jak se na postavě projevují a jakým způsobem je správně zobrazit. Vedle celé postavy se kniha zabývá i jednotlivými částmi těla, jako jsou oči, nos, uši, ruce nebo nohy. Ve všech případech jsou předvedeny postupy, které kreslíře vedou od celkových správných proporcí až k detailům, vždy s množstvím názorných ilustrací. To vše usnadňuje tvorbu elegantních a ladných postav, ať už v pohybu nebo v nehybných pózách, ale vždy s respektováním anatomie člověka, a proto proporčně správných.

Plně ilustrovaná kniha Naučte se kreslit: Lidské tělo 2 – anatomie je plná těch nejžádanějších kreslířských tajemství. Naučí vás používat při kreslení těla perspektivu, zkracování délek, zmenšování a také způsob, jak si samostatně ověřovat proporce. Naleznete v ní jasná, výstižná vodítka k pochopení anatomie, od rysů obličeje až k dynamice celého těla. Kreslení lidské postavy nebylo ještě nikdy tak snadné!..
ZonerPress


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz