MINT: Brno Fashion Market

Události - obrázek

Víkend 3. a 4. prosince vyřeší vaše Vánoce. Následujících dvacet dní už můžete jenom péct cukroví, koukat na telku a pít svařák. MINT: Brno Fashion Market, největší nákupní událost lokální módy, designu, a dalších dárků, proběhne v působivém prostoru Mosilana Hub.

Najdete tu více než 40 prodejců. Jako vždy se při nákupu dobře najíte a můžete se pohupovat do rytmu DJs. Zahrají Marthy Deejay, W.Dj, Peter Pea a Lais.

Proč Mosilana Hub

foto k článkuLokalita, kterou jsme vybrali, stojí za to. Ocitnete se na půdě bývalé textilky, jejíž budovy byly stavěny mezi lety 1900 a 1945. Vznikala tu pánská móda, vlněné nebo plyšové zboží. Část budov sloužila před více než sto lety jako barvírna a tkalcovna.

Dnešní areál vznikl spojením čtyř továren po r. 1945. Čistý otevřený prostor s takovou historií pro nás byl tedy jasnou volbou. Market proběhne ve čtvrtém patře. Výtahem se do něj v pohodě dostanou maminky s kočárky i vozíčkáři. A jestli vám to nestačí, tak tam na vás k tomu všemu čeká krásný a nezvyklý výhled na Brno.

Dobré jídlo i design

foto k článkuNa MINTu najdete čerstvé těstoviny Na italské farmě nebo domácí sirupy a marmelády Vanda. Mezi designérskými stánky si vyberou ti, kdo nosí kapuci a rapují na koncertech i v tramvaji (streetová móda 420 Apparel), milovnice ostře sledovaných sukní (Akari) i vyznavači minimalismu (šperky Industry Jewels). Kompletní seznam prodejců najdete zde.


Co je vůbec MINT

foto k článkuFashion markety děláme už deset let a pořád nás to stejně baví. Zákazníci si u nás našli své oblíbené značky, designéři na našich trzích dlouhodobě sledují poptávku, jsou v kontaktu se svými zákazníky a díky pravidelností eventů jsou motivováni vymýšlet stále nové kolekce. Od letošního podzimu tak vycházíme ze stínu a abyste si nás už s nikým nespletli, ohlašujeme nové jméno: MINT.

Za čím vším stojíme? Už dvacetkrát jsme pro vás uspořádali Factory Fashion Market v Brně a šestnáckrát Prague Fashion Market. K tomu se podílíme na organizaci akcí jako Zažít město jinak, Živá ulice nebo Rock for Churchill.

Vstup je zdarma a bez bariér. Máme rádi i vaše psy, pokud budou mít oni rádi nás.

Více informací najdete na našem webu webu a FB

MINT: Brno Fashion Market ~ iUmeni.cz ~

Publisher: iUmeni.cz

Další články

Události - obrázek

Aukce Galerie Kodl pro Národní divadlo i Centrum Paraple

Letošní podzim se opět ponese ve znamení celé řady výjimečných a skvostných reprezentantů české výtvarné scény 18., 19. a 20. století. Galerie Kodl v neděli 27.listopadu … Celý článek

Události - obrázek

Avantgardní fotograf Jaromír Funke

K letošnímu 120. výročí narození světové proslulého českého fotografa, teoretika fotografie a pedagoga Jaromíra Funkeho (1896 – 1945) připravila Leica Gallery Prague výst … Celý článek

Události - obrázek

Zlín Design Market již potřetí

Již třetím rokem Zlín umožňuje prezentaci a propagaci mladých designérů a umělců a navazuje tak na tradici Zlína - města designu. O víkendu 26. a 27. listopadu se můžete … Celý článek

Události - obrázek

Podzimní aukce současného umění Etcetera 2

Současné umění dosahuje v posledních letech na světových aukčních trzích výborných výsledků. Český trh se dosud zaměřoval spíše na osvědčené autory z klasické a poválečné … Celý článek

Knižní tipy

Online galerie

iUmeni.cz - expluzivní publikace pro milovníky krásných knih i sběratele - imgReklama