Kamínková benefice 2021

Aukční zpravodajství - obrázek Připravujeme další ročník Kamínkové benefice. Stejně jako v minulých letech zahrnuje Prodej kamínků od dětí a dospělých a a Online aukci malovaných kamínků od zajímavých osobností. Výtěžek je určený na podporu sociální služby raná péče, která komplexně a dlouhodobě podporuje rodiny, jež doma pečují

Prodej kamínků od dětí a dospělých

foto k článkuProdej omalovaných kamínků od dětí i dospělých má již v HK několikaletou tradici a koná se při příležitosti červnového Divadelního festivalu. Prodej se uskuteční 23. - 24. června, vždy od 15 do 21 hodin, Žižkovy sady u fontány.

Omalovaným kamínkem se můžete připojit i Vy. Kamínky posílejte, popřípadě osobně doručte do 20. června 2021 na adresu Oblastní charita Hradec Králové, Komenského 266, 500 03 HK, kontakt: dobro@charitahk.cz.

Kamínky se prodávají od 20 do 100 Kč, jsou malované různými technikami.

foto k článkuONLINE aukce kamínků výtvarníků

Aukce se uskuteční na portále LIVEbid.cz . Termín spuštění aukce ještě upřesníme.

Kamínky doposud přislíbili: Archer Josef, Bavor Josef, Brázda Jiří, Brázdová Jaroslava, Budweisserová Irena, Bukovský Jiří, Civade Hornáková Lenka, Čech Pavel, Čejková Darja, Červená Soňa, Dlouhý Bedřich, Franta Roman, Gargulák Jaromír, Gemrot Jan, Hegerová Vendula, Homola Jan, Holcová Veronika, Hřivnáč Tomáš, Jerie Karel, Jetela Tomáš, Jiří Kovanda, Kašpar Adam, Koblen Karolína, Kristen Jiří, Kubík Tomáš, Kvíčala Petr, Lamr Aleš, Martin Němec, Matuška Pavel, Merta Jan, Miffek Lukáš, Myslíkovjanová Barbora, Páleníček Oldřich, Pucholt Pavel, Rittstein Michal, Sodomka Martin, Stenclová Ivana, Surůvka Jiří, Suchý Jiří, Svoboda Jerry Jaroslav, Šalamounová Barbora, Šedá Kareřina, Štech Adam, Večtomov Sonya, Vendlová Libuše, Viková Jindra, Vojtek Antonín, Zdeněk Jirků, Zlamal Josef.

Termín vernisáže: 16. června, Galerie Koruna, HK

Výtěžek pro ranou péči

Raná péče pomáhá rodinám, které doma pečují o dítě s postižením. Péče je zdarma, pro rodiny z celého 130 rodin z celého Královéhradeckého kraje. Poradkyně dojíždí s pomocí a úsměvem za dětmi a maminkami přímo do domácností. Vloni bylo v péči 130 rodin.

Autor / zdroj:
Publisher: iUmeni.cz

Kamínková benefice 2021 - www.iUmeni.cz ()

Zpět na výpis


Další aukční zpravodajství


Art Plus

Knižní akce

Ve vlnách / In Waves
Ve vlnách / In Waves
Možnosti vesnice. Portréty architektonické proměny českého venkova
Možnosti vesnice. Portréty architektonické proměny českého venkova
Kamil Lhoták: SIC ITUR AD ASTRA
Kamil Lhoták: SIC ITUR AD ASTRA

Z ostatních rubrik

Knižní novinka

Tono Stano: Hvězdy

Pavel Babáček - webdesigner, graphic designer, html coder