Tappiho putování po Šumících mořích

Sleva 14%
Autor
InformaceČesky, 2015
PopisPrvní díl pohádkové série Tappiho příhody. V kouzelném Šeptajícím lese bydlí viking jménem Tappi. Není to žádný hrubián, jak byste si mohli myslet. To…
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena249 Kč - SLEVA 14%
Cena s DPH
215
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelHost
ISBN9788074914195
EAN9788074914195
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.36 Kg
Rozměr310x152 mm
Vazbavázaná
Počet stran188

Bližší informace o knize "Tappiho putování po Šumících mořích"

První díl pohádkové série Tappiho příhody. V kouzelném Šeptajícím lese bydlí viking jménem Tappi. Není to žádný hrubián, jak byste si mohli myslet. To nejhorší, čeho se od něj můžete dočkat, je hrozivé kručení jeho obrovského břicha, když má hlad. Sympatický obr je dobrák od kosti. Tappiho putování po Šumících mořích, autor Marcin Mortka.
Anotace knihy " Tappiho putování po Šumících mořích, autor Marcin Mortka"

S Tappim je snadné se spřátelit. Ve svém srdci má místo pro mnoho kamarádů, třeba sobíka Chichotka, havrana Kecala, lovce Hasteho či kováře Sigurda a vůbec pro celý kouzelný les se všemi skřítky, elfy a dubem Starodějem. Srdce má totiž Tappi stejně tak velké jako panděro.

Ale pozor, pokud někdo Tappiho kamarádům ublíží, jeho mírumilovnost je rázem ta tam. Jako když zlý jarl Surkol uvrhne kováře Sigurda do vězení v zámku na Bludném ostrově v Posledním moři.

Vítejte v krásném, zasněženém světě usměvavého Tappiho a rošťáckého Chichotka.

První díl série knih pro malé čtenáře. K vydání připravujeme také pokračování s názvem Tappiho putování po Šumících mořích.

Pro čtenáře od šesti let..
Host


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz