Příhody Tappiho ze Šeptajícího lesa

Autor
InformaceČesky, 2015
PopisPrvní díl pohádkové série Tappiho příhody. První díl série knih pro malé čtenáře. K vydání připravujeme také pokračování s názvem Tappiho putování po …
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelHost
ISBN978-80-7491-418-8
EAN9788074914188
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.46 Kg
Rozměr170x220 mm
Vazbavázaná
Počet stran192

Bližší informace o knize "Příhody Tappiho ze Šeptajícího lesa"

První díl pohádkové série Tappiho příhody. První díl série knih pro malé čtenáře. K vydání připravujeme také pokračování s názvem Tappiho putování po Šumících mořích. Pro čtenáře od šesti let. Příhody Tappiho ze Šeptajícího lesa, autor Marcin Mortka.
Anotace knihy " Příhody Tappiho ze Šeptajícího lesa, autor Marcin Mortka"

V kouzelném Šeptajícím lese bydlí viking jménem Tappi. Není to žádný hrubián, jak byste si mohli myslet. To nejhorší, čeho se od něj můžete dočkat, je hrozivé kručení jeho obrovského břicha, když má hlad. Sympatický obr je dobrák od kosti.

S Tappim je snadné se spřátelit. Ve svém srdci má místo pro mnoho kamarádů, třeba sobíka Chichotka, havrana Kecala, lovce Hasteho či kováře Sigurda a vůbec pro celý kouzelný les se všemi skřítky, elfy a dubem Starodějem. Srdce má totiž Tappi stejně tak velké jako panděro.

Ale pozor, pokud někdo Tappiho kamarádům ublíží, jeho mírumilovnost je rázem ta tam. Jako když zlý jarl Surkol uvrhne kováře Sigurda do vězení v zámku na Bludném ostrově v Posledním moři.

Vítejte v krásném, zasněženém světě usměvavého Tappiho a rošťáckého Chichotka..
Host


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz