Příhody Tappiho ze Šeptajícího lesa

Autor: Česky2015Host

První díl pohádkové série Tappiho příhody. První díl série knih pro malé čtenáře. K vydání připravujeme také pokračování s názvem Tappiho putování po Šumících mořích. Pro čtenáře od šesti let.

Již není v prodeji
Název: Příhody Tappiho ze Šeptajícího lesa  ISBN: 978-80-7491-418-8  Jazyk: Česky  Rok:   EAN: 9788074914188  Hmotnost: 0.46 kg  Vazba: vázaná  Počet stran: 192  Rozměr: 170x220 mm  Nakladatel: Host
informace ke knize

Detail knihy ~ Příhody Tappiho ze Šeptajícího lesa, Marcin Mortka

V kouzelném Šeptajícím lese bydlí viking jménem Tappi. Není to žádný hrubián, jak byste si mohli myslet. To nejhorší, čeho se od něj můžete dočkat, je hrozivé kručení jeho obrovského břicha, když má hlad. Sympatický obr je dobrák od kosti.

S Tappim je snadné se spřátelit. Ve svém srdci má místo pro mnoho kamarádů, třeba sobíka Chichotka, havrana Kecala, lovce Hasteho či kováře Sigurda a vůbec pro celý kouzelný les se všemi skřítky, elfy a dubem Starodějem. Srdce má totiž Tappi stejně tak velké jako panděro.

Ale pozor, pokud někdo Tappiho kamarádům ublíží, jeho mírumilovnost je rázem ta tam. Jako když zlý jarl Surkol uvrhne kováře Sigurda do vězení v zámku na Bludném ostrově v Posledním moři.

Vítejte v krásném, zasněženém světě usměvavého Tappiho a rošťáckého Chichotka.

Příhody Tappiho ze Šeptajícího lesa