Tappi a narozeninový dort

Autor
InformaceČesky, 2016
PopisVítejte v kouzelném světě usměvavého Tappiho a rošťáckého Chichotka! Druhý díl z nové série Tappi a přátelé. Pro čtenáře od 4 let.
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelHost
ISBN978-80-7491-594-9
EAN9788074915949
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.46 Kg
Rozměr151x152 mm
Vazbavázaná
Počet stran56

Bližší informace o knize "Tappi a narozeninový dort"

Vítejte v kouzelném světě usměvavého Tappiho a rošťáckého Chichotka! Druhý díl z nové série Tappi a přátelé. Pro čtenáře od 4 let. Tappi a narozeninový dort, autor Marcin Mortka.
Anotace knihy " Tappi a narozeninový dort, autor Marcin Mortka"

Víš, jaký je dnes den? Den jako stvořený pro oslavu Tappiho narozenin. A co by asi dobrosrdečnému vikingovi udělalo největší radost? Samozřejmě něco sladkého! Upečeme mu dort, řekli si Tappiho přátelé — sobík Chichotek, veverka Čiperka, medvěd Břicháč a bobr Rachotek. Ale pozor na mlsný jazyk trolla Mrzouta! Než Tappi oslaví narozeniny a Chichotek najde ztracený polštářek, přesvědčí se obyvatelé Šeptajícího lesa na vlastní kůži, že i ty nejtěžší překážky se dají s přáteli snadno překonat.

Hledáte čtení na dobrou noc pro své malé neposedy? Krátké příběhy ze série Tappi a přátelé doprovázené půvabnými barevnými ilustracemi jsou to pravé.

Pro čtenáře od čtyř let.

Marta Kurczewska (nar. 1977) kreslí už velice dlouho, její první výstavu uspořádal táta… pro mámu. Teď už ilustrátorka nemusí malovat po stěnách: je hrdou majitelkou obrovského pracovního stolu, na kterém může mazat, čmárat, stříkat, trhat a slepovat do aleluja. Kromě malování Martu ohromně baví vaření (a zejména ochutnávání), lyžování, cákání se ve velkých mořských vlnách a vůbec lenošivě strávený čas..
Host


Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 30.7. do 8.8.2021 budou expedovány ihned 9.8.2021. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení