Tappi a první sníh

Autor: Česky2015Host

Vítejte v kouzelném světě usměvavého Tappiho a rošťáckého Chichotka! První díl z nové série Tappi a přátelé. Pro čtenáře od 4 let.

Již není v prodeji
Název: Tappi a první sníh  ISBN: 978-80-7491-595-6  Jazyk: Česky  Rok:   EAN: 9788074915956  Hmotnost: 0.46 kg  Vazba: vázaná  Počet stran: 52  Rozměr: 151x152 mm  Nakladatel: Host
informace ke knize

Detail knihy ~ Tappi a první sníh, Marcin Mortka

Víš, jaký je dnes den? Den jako stvořený pro oslavu Tappiho narozenin. A co by asi dobrosrdečnému vikingovi udělalo největší radost? Samozřejmě něco sladkého! Upečeme mu dort, řekli si Tappiho přátelé — sobík Chichotek, veverka Čiperka, medvěd Břicháč a bobr Rachotek. Ale pozor na mlsný jazyk trolla Mrzouta! Než Tappi oslaví narozeniny a Chichotek najde ztracený polštářek, přesvědčí se obyvatelé Šeptajícího lesa na vlastní kůži, že i ty nejtěžší překážky se dají s přáteli snadno překonat.

Hledáte čtení na dobrou noc pro své malé neposedy? Krátké příběhy ze série Tappi a přátelé doprovázené půvabnými barevnými ilustracemi jsou to pravé.

Pro čtenáře od čtyř let.

Marta Kurczewska (nar. 1977) kreslí už velice dlouho, její první výstavu uspořádal táta… pro mámu. Teď už ilustrátorka nemusí malovat po stěnách: je hrdou majitelkou obrovského pracovního stolu, na kterém může mazat, čmárat, stříkat, trhat a slepovat do aleluja. Kromě malování Martu ohromně baví vaření (a zejména ochutnávání), lyžování, cákání se ve velkých mořských vlnách a vůbec lenošivě strávený čas.

Tappi a první sníh