Tappi a první sníh

Sleva 15%
Autor
InformaceČesky, 2015
PopisVítejte v kouzelném světě usměvavého Tappiho a rošťáckého Chichotka! První díl z nové série Tappi a přátelé. Pro čtenáře od 4 let.
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena249 Kč - SLEVA 15%
Cena s DPH
212
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelHost
ISBN978-80-7491-595-6
EAN9788074915956
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.46 Kg
Rozměr151x152 mm
Vazbavázaná
Počet stran52

Bližší informace o knize "Tappi a první sníh"

Vítejte v kouzelném světě usměvavého Tappiho a rošťáckého Chichotka! První díl z nové série Tappi a přátelé. Pro čtenáře od 4 let. Tappi a první sníh, autor Marcin Mortka.
Anotace knihy " Tappi a první sníh, autor Marcin Mortka"

Víš, jaký je dnes den? Den jako stvořený pro oslavu Tappiho narozenin. A co by asi dobrosrdečnému vikingovi udělalo největší radost? Samozřejmě něco sladkého! Upečeme mu dort, řekli si Tappiho přátelé — sobík Chichotek, veverka Čiperka, medvěd Břicháč a bobr Rachotek. Ale pozor na mlsný jazyk trolla Mrzouta! Než Tappi oslaví narozeniny a Chichotek najde ztracený polštářek, přesvědčí se obyvatelé Šeptajícího lesa na vlastní kůži, že i ty nejtěžší překážky se dají s přáteli snadno překonat.

Hledáte čtení na dobrou noc pro své malé neposedy? Krátké příběhy ze série Tappi a přátelé doprovázené půvabnými barevnými ilustracemi jsou to pravé.

Pro čtenáře od čtyř let.

Marta Kurczewska (nar. 1977) kreslí už velice dlouho, její první výstavu uspořádal táta… pro mámu. Teď už ilustrátorka nemusí malovat po stěnách: je hrdou majitelkou obrovského pracovního stolu, na kterém může mazat, čmárat, stříkat, trhat a slepovat do aleluja. Kromě malování Martu ohromně baví vaření (a zejména ochutnávání), lyžování, cákání se ve velkých mořských vlnách a vůbec lenošivě strávený čas..
Host


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz