Ročenka ART+ 2017

Autor
InformaceČesky, 2017
PopisOdborný portál www.artplus.cz vydává již šestou Ročenku ART+, mapující a analyzující vývoj na trhu s uměním doma i v zahraničí v uplynulém roce. Minul…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelAmbit Media
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.51 Kg
Rozměr220 × 220 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran144

Bližší informace o knize "Ročenka ART+ 2017"

Odborný portál www.artplus.cz vydává již šestou Ročenku ART+, mapující a analyzující vývoj na trhu s uměním doma i v zahraničí v uplynulém roce. Minulých pět vydání Ročenek ART+ vzbudilo značný ohlas a pro sběratele i obchodníky s uměním se staly základním referenčním zdrojem. Veškeré statistiky celkového obratu českého trhu s uměním, počty milionových či stotisícových položek, které se objevují v médiích, vycházejí ze statistik ART+. Ročenka ART+ 2017, autor kolektiv autorů.


Anotace knihy " Ročenka ART+ 2017, autor kolektiv autorů"

Odborný portál ART+ (www.artplus.cz) vydává již osmou Ročenku ART+, která mapuje vývoj na trhu s uměním doma i v zahraničí v roce 2016. Základní koncepce Ročenky ART+ je stejná jako v minulých letech. Vedle shrnutí celkové situace a jednotlivých případových studií, věnovaných dílčím segmentům trhu či konkrétním autorům, čtenáři v Ročence ART+ najdou kompletní přehled děl prodaných za více než 1 milion korun, oddíly věnované mimoaukční části trhu, tedy prodejům prostřednictvím galerií a starožitnictví, kapitoly zabývající se situací na Slovensku a na mezinárodním trhu.
Letos poprvé má Ročenka ART+ druhý samostatný sešit věnovaný situaci v oblasti poválečného a současného umění. Prodeje současného umění se spíše než na aukcích odehrávají prostřednictvím galerií a tzv. primární trh je proto zpravodajsky mnohem obtížněji podchytitelný. Ročenka ART+ tak bude prvním souborným materiálem o této rostoucí oblasti trhu s uměním..
Ambit Media


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz