Pořád něco - rozhovory s umělci

Autor
InformaceČesky, 2013
PopisKniha "Pořád něco" přináší výběr z rozhovorů s významnými výtvarnými českými umělci napříč generacemi. Nejstarší Daisy Mrázková nedávno oslavila 90. n…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelAmbit Media
ISBN80-9045-967-0
EAN9788090459670
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost2.05 Kg
Rozměr202 × 235 mm
Vazbapaperback
Počet stran140

Bližší informace o knize "Pořád něco - rozhovory s umělci"

Kniha "Pořád něco" přináší výběr z rozhovorů s významnými výtvarnými českými umělci napříč generacemi. Nejstarší Daisy Mrázková nedávno oslavila 90. narozeniny, nejmladšímu Krišofovi Kinterovi bude na podzim 40 let. Pořád něco - rozhovory s umělci, autor kolektiv autorů.


Anotace knihy " Pořád něco - rozhovory s umělci, autor kolektiv autorů"

Představovaní umělci se různí věkem a zkušenostmi, výtvarným médiem, jež používají k vlastní tvorbě, i samotným pojetím umění. Společné jim je, že patří mezi osobnosti, které výrazným způsobem ovlivňují aktuální výtvarnou scénu, ať už přímo svým působením na vysokých školách, nebo tím, že svou prací a přístupem inspirují nejmladší generaci tvůrců.
Kniha je výběrem z profilových rozhovorů publikovaných v letech 2007 až 2012 na stránkách časopisu Art+Antiques.
Závěrečné interview s kurátorem a historikem umění Vítem Havránkem, které současné české umění zasazuje do širšího mezinárodního kontextu, bylo pořízeno speciálně pro tuto publikaci..
Ambit Media

Obsah knihy: Pořád něco - rozhovory s umělci

Pořád něco - rozhovory s umělci - examplesPořád něco - rozhovory s umělci - examplesPořád něco - rozhovory s umělci - examplesPořád něco - rozhovory s umělci - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz