Ročenka ART+ 2014

Sleva 7%
Autor
InformaceČesky, 2015
PopisOdborný portál www.artplus.cz vydává již šestou Ročenku ART+, mapující a analyzující vývoj na trhu s uměním doma i v zahraničí v uplynulém roce. Minul…
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena139 Kč - SLEVA 7%
Cena s DPH
129
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelAmbit Media
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.51 Kg
Rozměr220 × 220 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran144

Bližší informace o knize "Ročenka ART+ 2014"

Odborný portál www.artplus.cz vydává již šestou Ročenku ART+, mapující a analyzující vývoj na trhu s uměním doma i v zahraničí v uplynulém roce. Minulých pět vydání Ročenek ART+ vzbudilo značný ohlas a pro sběratele i obchodníky s uměním se staly základním referenčním zdrojem. Veškeré statistiky celkového obratu českého trhu s uměním, počty milionových či stotisícových položek, které se objevují v médiích, vycházejí ze statistik ART+. Ročenka ART+ 2014, autor kolektiv autorů.


Anotace knihy " Ročenka ART+ 2014, autor kolektiv autorů"

Vedle shrnutí celkové situace a jednotlivých případových studií, věnovaných dílčím segmentům trhu, soudobým tržním trendům či konkrétním autorům čtenáři v Ročence ART+ najdou také kompletní přehled děl prodaných za více než 1 milion korun, oddíly věnované mimoaukční části trhu, tedy prodejům prostřednictvím galerií a starožitnictví, kapitoly zabývající se situací na Slovensku a na mezinárodním trhu, studie věnované prodejům českého umění v zahraničí, J&T Banka Art Index současného umění. Celkový rozsah Ročenky ART+ je 144 stran..
Ambit Media


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz