Ročenka ART+ 2014

Autor: Česky2015Ambit Media

Odborný portál www.artplus.cz vydává již šestou Ročenku ART+, mapující a analyzující vývoj na trhu s uměním doma i v zahraničí v uplynulém roce. Minulých pět vydání Ročenek ART+ vzbudilo značný ohlas a pro sběratele i obchodníky s uměním se staly základním referenčním zdrojem. Veškeré statistiky celkového obratu českého trhu s uměním, počty milionových či stotisícových položek, které se objevují v médiích, vycházejí ze statistik ART+.

Již není v prodeji
Název: Ročenka ART+ 2014  Jazyk: Česky  Rok:   ID: b00137  Hmotnost: 0.51 kg  Vazba: brožovaná  Počet stran: 144  Rozměr: 220 × 220 mm  Nakladatel: Ambit Media
informace ke knize

Detail knihy ~ Ročenka ART+ 2014, kolektiv autorů

Vedle shrnutí celkové situace a jednotlivých případových studií, věnovaných dílčím segmentům trhu, soudobým tržním trendům či konkrétním autorům čtenáři v Ročence ART+ najdou také kompletní přehled děl prodaných za více než 1 milion korun, oddíly věnované mimoaukční části trhu, tedy prodejům prostřednictvím galerií a starožitnictví, kapitoly zabývající se situací na Slovensku a na mezinárodním trhu, studie věnované prodejům českého umění v zahraničí, J&T Banka Art Index současného umění. Celkový rozsah Ročenky ART+ je 144 stran.

Ročenka ART+ 2014