Art+Antiques 2015/9

Autor
InformaceČesky, 2015
PopisArt+Antiques je exkluzivní měsíčník pro výtvarné umění, architekturu, design a starožitnosti. V každém vydání časopisu čtenáři najdou obsáhlou pozvánk…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelAmbit Media
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.31 Kg
Rozměr220 × 278 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran80

Bližší informace o knize "Art+Antiques 2015/9"

Art+Antiques je exkluzivní měsíčník pro výtvarné umění, architekturu, design a starožitnosti. V každém vydání časopisu čtenáři najdou obsáhlou pozvánku na výstavu, která v daném měsíci začíná, velký rozhovor a řadu tematických článků. Art+Antiques je zároveň jediným českým periodikem, které se systematicky věnuje problematice trhu s uměním.Zaměření Art+Antiques nejlépe vystihuje slogan: “Umění žít s uměním”. Art+Antiques 2015/9, autor kolektiv autorů.


Anotace knihy " Art+Antiques 2015/9, autor kolektiv autorů"

ZÁŘÍ 2015
úhel > Felix Borecký / dílo měsíce > Léto 1928 v Orlických horách / zprávy / výstava > Zbyněk Sekal v Olomouci / aukce / na trhu > Libenský - Brychtová /portfolio > Adéla Součková / rozhovor > Eduard A. Šafařík / téma > Marie Bartuszová / k věci > 4+4 dny v pohybu / staveniště / architektura > Leopold Bauer / knižní recenze > Jiří Šalamoun / nové knihy / antiques > Nejstarší český porcelán? / galerie > Whitney Museum of American Art / zahraniční výstava > Malíři v SRN / manuál > Plíživý návrat amatérismu / recenze > Ján Mančuška, Václav Magid, Výběr ze sbírky TIC, Nestex / na východ > Bernini v Bratislave / komiks > Umělec.
Ambit Media


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz