Art+Antiques 2014/9

Autor
InformaceČesky, 2014
PopisArt+Antiques je exkluzivní měsíčník pro výtvarné umění, architekturu, design a starožitnosti. V každém vydání časopisu čtenáři najdou obsáhlou pozvánk…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelAmbit Media
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.31 Kg
Rozměr220 × 278 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran80

Bližší informace o knize "Art+Antiques 2014/9"

Art+Antiques je exkluzivní měsíčník pro výtvarné umění, architekturu, design a starožitnosti. V každém vydání časopisu čtenáři najdou obsáhlou pozvánku na výstavu, která v daném měsíci začíná, velký rozhovor a řadu tematických článků. Art+Antiques je zároveň jediným českým periodikem, které se systematicky věnuje problematice trhu s uměním.Zaměření Art+Antiques nejlépe vystihuje slogan: “Umění žít s uměním”. Art+Antiques 2014/9, autor kolektiv autorů.


Anotace knihy " Art+Antiques 2014/9, autor kolektiv autorů"

ZÁŘÍ 2014
úhel > Petr Šourek / dílo > Václav Hejna: V čekárně dr. Schauera / výstava > Josef Váchal: Magie hledání / aukce / portfolio > Jan Poupě / rozhovor > René Roubíček / téma > Nové stálé expozice / profil > Ana Mendieta / galerie > Dům umění České Budějovice / staveniště / architektura > Spolkový dům ve Slavonicích / architektura > Hans Hollein / knižní recenze > Na cestě k modernosti / antiques > Koberce z NPÚ / na trhu > nábytek od Otakara Novotného / zahraniční výstava > Arcivévoda sběratel / manuál > Ondřej Chrobák / recenze > Zbyněk Sekal, Petr Kvíčala, Adriena Šimotová / na východ > Dušan Buran / komiks > Umělec.
Ambit Media


Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 30.7. do 8.8.2021 budou expedovány ihned 9.8.2021. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení