Art+Antiques 2014/6

Autor
InformaceČesky, 2014
PopisArt+Antiques je exkluzivní měsíčník pro výtvarné umění, architekturu, design a starožitnosti. V každém vydání časopisu čtenáři najdou obsáhlou pozvánk…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelAmbit Media
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.31 Kg
Rozměr220 × 278 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran80

Bližší informace o knize "Art+Antiques 2014/6"

Art+Antiques je exkluzivní měsíčník pro výtvarné umění, architekturu, design a starožitnosti. V každém vydání časopisu čtenáři najdou obsáhlou pozvánku na výstavu, která v daném měsíci začíná, velký rozhovor a řadu tematických článků. Art+Antiques je zároveň jediným českým periodikem, které se systematicky věnuje problematice trhu s uměním.Zaměření Art+Antiques nejlépe vystihuje slogan: “Umění žít s uměním”. Art+Antiques 2014/6, autor kolektiv autorů.


Anotace knihy " Art+Antiques 2014/6, autor kolektiv autorů"

ČERVEN 2014
úhel > Jiří Pechar / dílo > Fotbal a umění / zprávy / výstava > Japonismus v českém umění / aukce / na trhu > Emil Orlik / portfolio > Jan Vytiska / rozhovor > Petr Wittlich / téma > Sláva muzejní / profil > Barbara Probst / galerie > Školská 28, Praha / k věci > Tim Burton / staveniště / architektura > reSITE / knižní recenze > Kmeny 0 / antiques > Vitální umění 1900, Nábytek z Košic / zahraniční výstava > Ludwig Muzeum, Budapešť / manuál > Lekce 59. / recenze > Vladimír Kopecký, Petr Pastrňák / na východ > Díl 25. Banská st a nica Contemporary / komiks > Umělec.
Ambit Media


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz