Art+Antiques 2014/4

Autor
InformaceČesky, 2014
PopisArt+Antiques je exkluzivní měsíčník pro výtvarné umění, architekturu, design a starožitnosti. V každém vydání časopisu čtenáři najdou obsáhlou pozvánk…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelAmbit Media
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.31 Kg
Rozměr220 × 278 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran80

Bližší informace o knize "Art+Antiques 2014/4"

Art+Antiques je exkluzivní měsíčník pro výtvarné umění, architekturu, design a starožitnosti. V každém vydání časopisu čtenáři najdou obsáhlou pozvánku na výstavu, která v daném měsíci začíná, velký rozhovor a řadu tematických článků. Art+Antiques je zároveň jediným českým periodikem, které se systematicky věnuje problematice trhu s uměním.Zaměření Art+Antiques nejlépe vystihuje slogan: “Umění žít s uměním”. Art+Antiques 2014/4, autor kolektiv autorů.
Anotace knihy " Art+Antiques 2014/4, autor kolektiv autorů"

DUBEN 2014
úhel / Václav Hájek o náhodě ve fotografii / dílo měsíce > Podobizna Heinricha Liebiega / zprávy / výstava > Josef Šíma na Kampě / aukce / na trhu > Gabriel von Max / portfolio > Timo / rozhovor > Miloš Šejn / téma > Fenomén českého linorytu / profil > Christian Macketanz / galerie > Caesar, Olomouc / k věci > Introdukce Jaromíra Novotného / staveniště / architektura > Gahurův prospekt / design > Czech Grand Design / knižní recenze > Otto Gutfreund / antiques > TEFAF / zahraniční výstava > Pierre Huyghe / depeše > Z Liege / recenze > Někdy v sukni, Luděk Rathouský, Na okraji davu / na východ > Díl 23. Zhmotnená ideológia? / komiks > Umělec.
Ambit Media


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz