Art+Antiques 2014/2

Autor
InformaceČesky, 2014
PopisArt+Antiques je exkluzivní měsíčník pro výtvarné umění, architekturu, design a starožitnosti. V každém vydání časopisu čtenáři najdou obsáhlou pozvánk…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelAmbit Media
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.31 Kg
Rozměr220 × 278 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran80

Bližší informace o knize "Art+Antiques 2014/2"

Art+Antiques je exkluzivní měsíčník pro výtvarné umění, architekturu, design a starožitnosti. V každém vydání časopisu čtenáři najdou obsáhlou pozvánku na výstavu, která v daném měsíci začíná, velký rozhovor a řadu tematických článků. Art+Antiques je zároveň jediným českým periodikem, které se systematicky věnuje problematice trhu s uměním.Zaměření Art+Antiques nejlépe vystihuje slogan: “Umění žít s uměním”. Art+Antiques 2014/2, autor kolektiv autorů.
Anotace knihy " Art+Antiques 2014/2, autor kolektiv autorů"

Obsah:
úhel> Felix Borecký / dílo> Maxmilian Pirner: Člověk člověku vlkem / zprávy / výstava> Slovenská nová vlna / aukce / na trhu> Václav Tikal / portfolio> David Helán / rozhovor> Marek Meduna / téma> PAF Olomouc / profil> Miroslav Šašek / galerie> Galerie Mladých, Brno / staveniště / architektura> Smuteční síň, Brno-Židenice / knižní recenze> Vetřelci a volavky / antiques> Šturcy / zahraniční výstava> Isa Genzken v MoMA / manuál> Lekce 56. Anekdoty z vernisáže / recenze> Olbram Zoubek, Gotika v Plzni, Petr Nikl, Jan Hísek, Umění a příroda ve středověku / na východ> Díl 21. Dom umenia / komiks> Umělec / NA OBÁLCE> Peter Župník: Paměti noc (výřez) / 1983 / z výstavy Slovenská nová vlna.
Ambit Media


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz