Art+Antiques 2014/11

Autor
InformaceČesky, 2014
PopisArt+Antiques je exkluzivní měsíčník pro výtvarné umění, architekturu, design a starožitnosti. V každém vydání časopisu čtenáři najdou obsáhlou pozvánk…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelAmbit Media
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.31 Kg
Rozměr220 × 278 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran80

Bližší informace o knize "Art+Antiques 2014/11"

Art+Antiques je exkluzivní měsíčník pro výtvarné umění, architekturu, design a starožitnosti. V každém vydání časopisu čtenáři najdou obsáhlou pozvánku na výstavu, která v daném měsíci začíná, velký rozhovor a řadu tematických článků. Art+Antiques je zároveň jediným českým periodikem, které se systematicky věnuje problematice trhu s uměním.Zaměření Art+Antiques nejlépe vystihuje slogan: “Umění žít s uměním”. Art+Antiques 2014/11, autor kolektiv autorů.


Anotace knihy " Art+Antiques 2014/11, autor kolektiv autorů"

LISTOPAD 2014
dílo měsíce > Josef Führich / depeše > Z Valencie / zprávy / výstava > Johann Kupezky v Brně / aukce / na trhu > Čapkův Špála / portfolio > Tereza Kabůrková / rozhovor > Jakub Špaňhel / téma > Muzeomanie / profil > Vladimír Skrepl / staveniště / design > Designblok / architektura > Plán / knižní recenze > Bedřich Feuerstein a Japonsko / nové knihy / fotoreport > Byt sběratele / zahraniční výstava > Rothko v Haagu / manuál > Lekce 63. Dušičky / recenze > Josef Váchal, Důstojnost člověka, Adam Vačkář, Kateřina Šedá, CJCH / na východ > Díl 29. Post-soc dekonštrukcia / komiks > Umělec.
Ambit Media


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz