Art+Antiques 2014/10

Autor
InformaceČesky, 2014
PopisArt+Antiques je exkluzivní měsíčník pro výtvarné umění, architekturu, design a starožitnosti. V každém vydání časopisu čtenáři najdou obsáhlou pozvánk…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelAmbit Media
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.31 Kg
Rozměr220 × 278 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran80

Bližší informace o knize "Art+Antiques 2014/10"

Art+Antiques je exkluzivní měsíčník pro výtvarné umění, architekturu, design a starožitnosti. V každém vydání časopisu čtenáři najdou obsáhlou pozvánku na výstavu, která v daném měsíci začíná, velký rozhovor a řadu tematických článků. Art+Antiques je zároveň jediným českým periodikem, které se systematicky věnuje problematice trhu s uměním.Zaměření Art+Antiques nejlépe vystihuje slogan: “Umění žít s uměním”. Art+Antiques 2014/10, autor kolektiv autorů.


Anotace knihy " Art+Antiques 2014/10, autor kolektiv autorů"

ŘÍJEN 2014
dílo měsíce > Vojtěch Kubašta / zprávy / výstava > Bohumil Kubišta v Ostravě / aukce / na trhu > Jindřich Heisler / portfolio > Šárka Koudelová / rozhovor > Eva Koťátková / téma > Hrady a zámky NPÚ / staveniště / design > Plastoletí / nové knihy / knižní recenze > Don Thompson: Supermodelka a krabice Brillo / antiques > Lötz v Klatovech / zahraniční výstava > Veletržní Berlín / manuál > Lekce 62. Ano, generále! / recenze > Milena Dopitová, Veronika Bromová,Richard Fremund, Poklady staré Číny / na východ > Díl 28. Majstor Pavol z Levoče / komiks > Umělec.
Ambit Media


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz