Online Kamínková benefinční aukce 2020

Aukční zpravodajství - obrázek Již sedmý rok mohou zájemci prostřednictvím Kamínkové benefiční aukce podpořit Středisko rané péče Sluníčko a získat omalovaný kamínek od známých osobností či výtvarníků. Letos poprvé se uskuteční prostřednictvím portálu AUKRO od 14. do 23. června.

Středisko rané péče Sluníčko poskytuje pomoc a podporu rodinám dětí s ohroženým vývojem nebo se zdravotním postižením. Služba usiluje o poskytování takové odborné pomoci a podpory, že rodina dokáže plně využít vlastních schopností, možností a dovedností. Rodina má možnost využívat konzultace odborného poradce přímo v místě svého bydliště nebo v prostorách služby. Tým služby tvoří odborní poradci – speciální pedagogové a sociální pracovníci. Samozřejmou součástí péče o rodinu je i spolupráce s dalšími odborníky dle jejích konkrétních potřeb.

foto k článkuPomáháme rodinám s dítětem se speciálními potřebami ve věku od narození do 7 let, žijícím v Královéhradeckém kraji. Pokud nejste z Královéhradeckého kraje a Vaše dítě je starší 7 let, řešíte jinou situaci nebo máme plnou kapacitu, můžeme alespoň poradit, kde hledat pomoc.
Více o Středisku rané péče Sluníčko ZDE

Díky kamínkům jsme mohli již koupit pro naše děti z rané péče speciální rehabilitační houpačku, relaxační barevné lampy, didaktické pomůcky, hradili jsme hipoterapii, umožnili jsme jim prožít rehabilitační víkend v Neratově..... Kromě tělesného a mentálního postižení, máme v péči také děti s vadami zraku, pro které pomůcky sháníme také. Naše služby jsou zdarma, jezdíme do rodin, které doma pečují o dítě s postižením. V loňském roce jsme měli v péči 130 rodin z celého Královéhradeckého kraje.

Kamínky do aukce doposud přislíbili: Michael Rittstein, Bedřich Dlouhý, Jiří Anderle, Jiří Brázda, Pavel Čech, Tomáš Bím, Boris Jirků, Martin Němec, Pavel Matuška, Jiří Grus, Lucie Staňková, Ladislava Pechová, Josef Bavor, Roman Franta, Lubomír Lichý, Markéta Hrubešová, Michaela Kuklová, Mudr. Jan Hnízdil, Barbora Barbar Kysilková, Lela Geislerová, Igor Grimmich, Jan Gemrot, Barbara Šalamounová, Lukáš Bajs, Vendula Hegerová, Josef Zlamal, Darja Čejková, Sonya  Večtomov, Jan Harant, Karel Jerie, Vlasta Kahovcová, Dagmar Jirousková, Pavel Pucholt, Lukáš Miffek, Jiří Kristen, Zdeněk Jirků, Nanako Ishida, Jan Eipell, Petra Černocká, Ilona Fišerová, Jindra Viková, Jan Kaláb, Martina Charvátová, Ivana Stenclová, Hynek Martinec, Pavel Dušek, Dagmar Havlová - Veškrnová, Petr Sís, Igor Hlavinka, Jan Merta, Mabe.

Kamínková aukce se koná 14. - 23. června 2020, prostřednicvím portálu AUKRO. 

Ukázka již hotových kamínků. Postupně se přidávají do GALERIE obrázky kamínků,naleznete zde i vizitky autorů.

foto k článkufoto k článkufoto k článku

foto k článkufoto k článkufoto k článku

foto k článkufoto k článkufoto k článku

Autor / zdroj:
Publisher: iUmeni.cz

Online Kamínková benefinční aukce 2020 - www.iUmeni.cz ()

Zpět na výpis


Další aukční zpravodajství


Pavel Babáček - webdesigner, graphic designer, html coder

Knižní akce

Ve vlnách / In Waves
Ve vlnách / In Waves
Možnosti vesnice. Portréty architektonické proměny českého venkova
Možnosti vesnice. Portréty architektonické proměny českého venkova
Kamil Lhoták: SIC ITUR AD ASTRA
Kamil Lhoták: SIC ITUR AD ASTRA

Z ostatních rubrik

Knižní novinka

Umění dřeva