Mikulášskou aukci Antikvity Art Aukce zahájí dobročinná aukce fotoobrazů výstavy Krása stáří

Aukční zpravodajství - obrázek

ÚVODEM 108. BRNĚNSKÉ AUKCE se uskuteční DOBROČINNÁ AUKCE 12 FOTOGRAFIÍ. Do aukce je připraveno celkem 330 položek, z toho bude na začátku aukce draženo 12 fotoobrazů z výstavy „Krása stáří“.

Výtěžek bude využit na koupi tabletů pro oddělení následné péče brněnské nemocnice SurGal Clinic s.r.o. Tyto tablety umožní pacientům – seniorům v dnešní složité době zůstat alespoň na dálku v kontaktu se svými nejbližšími. Autorkou fotografií je Irena Fukarová, která pravidelně fotí seniory hospitalizované na oddělení následné péče pro Nadační fond Následně spolu.
Vydražitel si může vydraženou fotografii odnést nebo ji ponechat Nadačnímu fondu Následně spolu, ten pak zajistí vystavení na oddělení následné péče s přípisem o tom, že vydražitel poskytl finanční dar prostřednictvím dobročinné aukce dané fotografie.

foto k článkuAukce proběhne dne 6.12.2020 od 11.00 hod na Jílové 2, Brno 639 00. Aukce bude sice sálová, ale pravděpodobně bez možnosti osobní přítomnosti. Pevně věříme, že Vás nemožnost osobní účasti neodradí a široké spektrum nabízených předmětů Vás zaujme natolik, že si budete chtít vyzkoušet jiný způsob dražení, než na který jste byli doposud zvyklí.

Mimo úvodní dobročinnou část nabídne aukční síň Antikvity Art Aukce soubor zajímavých obrazů a starožitností, fotografií, šperků či nábytku. Sběratelé se mohou těšit na 330 položek.

On-line katalog včetně podmínek a možností dražení nalezete ZDE

foto k článkuZ pestré nabídky jmenujme například Pražský motiv Jaroslava Šetelíka (vyvolávací cena 25.000 Kč), plastiku „Dámy v dlouhých šatech“ Josehpa Humplika (vyvolávací cena 25.000 Kč), Zimní krajinu Františka Kavána (vyvolávací cena 26.000 Kč), Erotické hrátky Stanislava Balka (vyvolávací cena 28.000 Kč), starý lodní kufr (vyvolávací cena 8.000 Kč), Lustr – Brusel (vyvolávací cena 2.500 Kč a mnoho dalších sběratelsky zajímavých položek.

foto k článkuI přes nestandartní podmínky dražení očekává aukční síň zvýšený zájem sběratelů. V době vynucené izolace se lidé začali více zajímat o estetiku prostředí v němž žijí, a rozhodli se do něj investovat. Šance získat cenné kusy pohodlně z domova navíc láká na aukční trh nové kupující, pro které se přihazování prostřednictvím kliků stává určitým druhem sportu a kteří zároveň vědí, že v případě renomovaného aukčního domu získají dílo opravdu kvalitní a s ověřeným původem.

Mikulášskou aukci Antikvity Art Aukce zahájí dobročinná aukce fotoobrazů výstavy Krása stáří ~ iUmeni.cz ~

Publisher: iUmeni.cz

Další články

Aukční zpravodajství - obrázek

Unikátní bibliofilie ve vánoční aukci Aukční síně Anikvity Art Aukce

Aukční síň AAA – Antikvity Art Aukce pořádá již více než 25 let vánoční aukci starožitností a umění v Ostravě na Zlatou neděli (tedy poslední neděli před vánočními svátky … Celý článek

Aukční zpravodajství - obrázek

Královna moří Jana Zrzavého za 27 milionů, rekordní Gočár, Hofman i Boettinger. …

Pouhé čtyři dny uběhly od zatím nejúspěšnější dražby obrazu malíře Jana Zrzavého a jeho čerstvý autorský rekord byl málem překonán: stalo se tak ve čtvrtek 10. prosince n … Celý článek

Aukční zpravodajství - obrázek

Obklopte se krásou. Aukční síň Arthouse Hejtmánek chystá aukci, nabídne díla při …

Královnu moří, vrcholné dílo série přístavů a bárek Jana Zrzavého, idylickou Zimu od Josefa Lady se zavátou vesničkou a sněhulákem, kubistický pokoj navržený Josefem Gočá … Celý článek

Aukční zpravodajství - obrázek

České výtvarné umění na aukci v Londýně

Londýnská Sotheby s zahájí 5. listopadu online aukci „20th Century Art: A Different Perspective“, na které se představuje i deset děl předních současných českých umělců. … Celý článek

Knižní tipy

Online galerie

iUmeni.cz - buďte také součástí portálu iUmeni.cz - propagace - imgReklama