Mikulášskou aukci Antikvity Art Aukce zahájí dobročinná aukce fotoobrazů výstavy Krása stáří

Aukční zpravodajství - obrázek ÚVODEM 108. BRNĚNSKÉ AUKCE se uskuteční DOBROČINNÁ AUKCE 12 FOTOGRAFIÍ. Do aukce je připraveno celkem 330 položek, z toho bude na začátku aukce draženo 12 fotoobrazů z výstavy „Krása stáří“.

Výtěžek bude využit na koupi tabletů pro oddělení následné péče brněnské nemocnice SurGal Clinic s.r.o. Tyto tablety umožní pacientům – seniorům v dnešní složité době zůstat alespoň na dálku v kontaktu se svými nejbližšími. Autorkou fotografií je Irena Fukarová, která pravidelně fotí seniory hospitalizované na oddělení následné péče pro Nadační fond Následně spolu.
Vydražitel si může vydraženou fotografii odnést nebo ji ponechat Nadačnímu fondu Následně spolu, ten pak zajistí vystavení na oddělení následné péče s přípisem o tom, že vydražitel poskytl finanční dar prostřednictvím dobročinné aukce dané fotografie.

foto k článkuAukce proběhne dne 6.12.2020 od 11.00 hod na Jílové 2, Brno 639 00. Aukce bude sice sálová, ale pravděpodobně bez možnosti osobní přítomnosti. Pevně věříme, že Vás nemožnost osobní účasti neodradí a široké spektrum nabízených předmětů Vás zaujme natolik, že si budete chtít vyzkoušet jiný způsob dražení, než na který jste byli doposud zvyklí.

Mimo úvodní dobročinnou část nabídne aukční síň Antikvity Art Aukce soubor zajímavých obrazů a starožitností, fotografií, šperků či nábytku. Sběratelé se mohou těšit na 330 položek.

On-line katalog včetně podmínek a možností dražení nalezete ZDE

foto k článkuZ pestré nabídky jmenujme například Pražský motiv Jaroslava Šetelíka (vyvolávací cena 25.000 Kč), plastiku „Dámy v dlouhých šatech“ Josehpa Humplika (vyvolávací cena 25.000 Kč), Zimní krajinu Františka Kavána (vyvolávací cena 26.000 Kč), Erotické hrátky Stanislava Balka (vyvolávací cena 28.000 Kč), starý lodní kufr (vyvolávací cena 8.000 Kč), Lustr – Brusel (vyvolávací cena 2.500 Kč a mnoho dalších sběratelsky zajímavých položek.

foto k článkuI přes nestandartní podmínky dražení očekává aukční síň zvýšený zájem sběratelů. V době vynucené izolace se lidé začali více zajímat o estetiku prostředí v němž žijí, a rozhodli se do něj investovat. Šance získat cenné kusy pohodlně z domova navíc láká na aukční trh nové kupující, pro které se přihazování prostřednictvím kliků stává určitým druhem sportu a kteří zároveň vědí, že v případě renomovaného aukčního domu získají dílo opravdu kvalitní a s ověřeným původem.

Publisher: iUmeni.cz

Mikulášskou aukci Antikvity Art Aukce zahájí… - www.iUmeni.cz ()

Zpět na výpis


Další aukční zpravodajství


Aukční síň ARTHOUSE Hejtmánek- Prodejní výstava: 9.9. - 16.10.2022

Knižní akce

Ve vlnách / In Waves
Ve vlnách / In Waves
Možnosti vesnice. Portréty architektonické proměny českého venkova
Možnosti vesnice. Portréty architektonické proměny českého venkova
Kamil Lhoták: SIC ITUR AD ASTRA
Kamil Lhoták: SIC ITUR AD ASTRA

Z ostatních rubrik

Knižní novinka

Bohuslav Reynek kalendář 2023

Pavel Babáček - webdesigner, graphic designer, html coder