Prozíravý tarot

Autor
InformaceČesky, 2021
PopisJako druhý titul edice teacup přinášíme nádherný autorský soubor výjimečně talentované Evy Havlové (nyní Vysoká škola pro grafiku a knižní umění Lipsk…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
4 990
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelTeapot
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.40 Kg
Rozměr90x150 cm
Vazbaruční vazba, speciální ochranná kazeta
Počet stran59 + 23 karet

Bližší informace o knize "Prozíravý tarot"

Jako druhý titul edice teacup přinášíme nádherný autorský soubor výjimečně talentované Evy Havlové (nyní Vysoká škola pro grafiku a knižní umění Lipsko). V limitovaném nákladu 150 kusů. Prozíravý tarot, autor Eva Havlová.


Anotace knihy " Prozíravý tarot, autor Eva Havlová"

Titul vznikl ve dvou vyhotoveních jako závěrečná práce na pražské Hellichovce a ihned získal druhé místo v anketě Nejkrásnější česká kniha roku 2019 za studentskou práci. Ve spolupráci s VOŠ grafickou a SPŠ grafickou v Hellichově ulici jsme se rozhodli jediný autorský tisk vydat jako řádnou bibliofilii v nákladu 150 kusů. Signovaný soubor tvoří ručně vázaná výkladová knížka o 59 stranách spolu s celkem až 23 autorskými linoryty velkého karetního formátu 9 x 15 cm. Z nich tvoří 22 karet tarotovou velkou arkánu a představuje originální autorské vyrovnání se s tradičním výtvarným námětem. Soubor se prodává v luxusní ochranné kazetě a s jednou volnou autorskou grafikou, kterou je možné vyjmout a vystavit.

Koncepci navrhla a písmem Týfa vysázela Eva Havlová. Závěrečnou práci vedla Kateřina Kozlíková.

Linoryty vytiskl Pavel Hora na Vyšší odborné škole grafické a Střední průmyslové škole grafické, Praha 1, Hellichova 22.

Texty vytiskla digitální technikou tiskárna Indigoprint.

Knihařsky zpracoval a ochrannou kazetu vyrobil Jan Kotulán z ateliéru Daruma Praha.
150 číslovaných a signovaných výtisků knihy spolu se souborem linorytů tištěno na papírech Munken Pure. Všechny použité papíry pocházejí z environmentálně citlivého a kontrolovaného lesního hospodářství, provozovaného trvale udržitelným způsobem, zachovávajícím biodiverzitu, produktivitu i ekologické procesy lesa a beroucím ohledy na sociální zájmy místních komunit. Papíry neobsahují chlór..
Teapot

Obsah knihy: Prozíravý tarot

Prozíravý tarot - examplesProzíravý tarot - examplesProzíravý tarot - examplesProzíravý tarot - examplesProzíravý tarot - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz