Prostory * úvahy * autobiografie * rozhovory

Autor
InformaceČesky, 2018
PopisKniha je souborem autorských textů, pojednávajících o tématu „prostoru“ z hlediska výtvarného umění, architektury, designu, hudby, literatury a filozo…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
1 100
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelVutium
ISBN978-80-214-5224-4
EAN9788021452244
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.25 Kg
Rozměr240 x 160 mm
Vazbavázaná
Počet stran320

Bližší informace o knize "Prostory * úvahy * autobiografie * rozhovory"

Kniha je souborem autorských textů, pojednávajících o tématu „prostoru“ z hlediska výtvarného umění, architektury, designu, hudby, literatury a filozofie. Prostory * úvahy * autobiografie * rozhovory, autor Pavel Korbička.


Anotace knihy " Prostory * úvahy * autobiografie * rozhovory, autor Pavel Korbička"

Její základ tvoří Přednášky prostorových tvůrců, které se uskutečnily na Fakultě výtvarných umění VUT v Brně a v Domě umění města Brna. Obsahuje celkem 26 textů domácích a zahraničních osobností, jejichž role je v naší kultuře nezastupitelná, a to texty Václava Bělohradského, Evy Eisler, Petera Grahama, Bruce Chao, Magdaleny Jetelové, Ivana Kafky, Václava Kahudy, Richarda Kočího, Stanislava Kolíbala, Matěje Kréna, Václava Krůčka, Milana Kunce, Františka Lesáka, Jiřího Matějů, Pavla Mrkuse, Ivana Palackého, Petra Pelčáka, Jiřího Příhody, Martina Rajniše, Jiřího Surůvky, Jána Studeného, Vladimíra Škody, Aleny Šrámkové, Aleše Veselého, Jindřicha Zeithammla a dosud nepublikovaný rozhovor s Janem Kaplickým..
Vutium


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz