Od chaosu k novému řádu. Počátky institucionalizovaného výzkumu v oblasti urbanismu a územního plánování v Brně.

Sleva 78%
Autor
InformaceČesky, 2015
PopisPublikace je věnována historii teoretického uvažování o urbanismu a územním plánování v Československu od počátku druhé světové války do šedesátých le…
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena1 590 Kč - SLEVA 78%
Cena s DPH
350
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelFakulta výtvarných umění VUT v Brně
ISBN978-80-214-5302- 9
EAN9788021453029
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.60 Kg
Rozměr300x210 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran151

Bližší informace o knize "Od chaosu k novému řádu. Počátky institucionalizovaného výzkumu v oblasti urbanismu a územního plánování v Brně."

Publikace je věnována historii teoretického uvažování o urbanismu a územním plánování v Československu od počátku druhé světové války do šedesátých let dvacátého století, kterou zkoumá na příkladu působnosti dvou odborných institucí – Zemského studijního a plánovacího ústavu v Brně a urbanistického pracoviště Výzkumného ústavu výstavby a architektury tamtéž. Od chaosu k novému řádu. Počátky institucionalizovaného výzkumu v oblasti urbanismu a územního plánování v Brně., autor Jan Kristek, Markéta Žáčková.


Anotace knihy " Od chaosu k novému řádu. Počátky institucionalizovaného výzkumu v oblasti urbanismu a územního plánování v Brně., autor Jan Kristek, Markéta Žáčková"

Založení obou zmíněných ústavů dokládá posun v chápání sledovaných disciplín i jejich význam pro plánování státu. Publikace zprostředkovává téma, jež dosud nebylo systematičtěji odborně zpracováno..
Fakulta výtvarných umění VUT v Brně

Obsah knihy: Od chaosu k novému řádu. Počátky institucionalizovaného výzkumu v oblasti urbanismu a územního plánování v Brně.

Od chaosu k novému řádu. Počátky institucionalizovaného výzkumu v oblasti urbanismu a územního plánování v Brně. - examplesOd chaosu k novému řádu. Počátky institucionalizovaného výzkumu v oblasti urbanismu a územního plánování v Brně. - examplesOd chaosu k novému řádu. Počátky institucionalizovaného výzkumu v oblasti urbanismu a územního plánování v Brně. - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz