Na paprsku

Autor
Informace, 2021
PopisPosádka restauratérů cestuje do nejhlubších zákoutí vesmíru a opravuje překrásné, zničené stavby, aby jim navrátila minulou slávu. Dvě dívky se setkaj…
více informací
Dostupnostskladem
Doporučená cena 799 Kč - SLEVA
Cena s DPH
719
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelCentrala
ISBN978-80-908168-6-2
EAN9788090816862
Rok vydání
Hmotnost0.70 Kg
Rozměr152x216
Vazbavázaná
Počet stran554

Bližší informace o knize "Na paprsku"

Posádka restauratérů cestuje do nejhlubších zákoutí vesmíru a opravuje překrásné, zničené stavby, aby jim navrátila minulou slávu. Dvě dívky se setkají a zamilují na internátní škole – jen aby zjistily, jak bolí ztráta. Ve dvou propletených časových linkách a díky úchvatné kresbě představuje oceňovaná komiksová autorka Tillie Walden důvtipný svět, dechberoucí romantiku a epickou výpravu za láskou. Na paprsku, autor Tillie Walden.


Anotace knihy " Na paprsku, autor Tillie Walden"

Tillie Walden je kreslířka a ilustrátorka z Austinu v Texasu. Je tvůrkyní kriticky oceňovaných grafických pamětí Spinnig. Také je držitelkou dvou cen Ignatz a byla nominována na dvě ceny Eisner, z nichž jednu nominací získala právě za dílo Na paprsku, které původně vycházelo on-line jako webový komiks. Vystudovala Center for Cartoon Studies, magisterský komiksový program ve Vermontu. V současné době žije v Los Angeles v Kalifornii.
tilliewalden.com.
Centrala


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz