Nemožné

Autor
InformaceČesky, 2022
PopisVšechno to začalo v době, kdy vše se nacházelo na jednom místě. Nevíme sice, jak vesmír vznikl, ale víme, že vznikl z jednoho malého bodu. Zdá se to n…
více informací
Dostupnostskladem
Doporučená cena 499 Kč - SLEVA
Cena s DPH
349
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelCentrala
ISBN978-80-908160-7-7
EAN9788090816077
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.70 Kg
Rozměr220x290
Vazbavázaná
Počet stran116
PřekladatelNikola Skulinová

Bližší informace o knize "Nemožné"

Všechno to začalo v době, kdy vše se nacházelo na jednom místě. Nevíme sice, jak vesmír vznikl, ale víme, že vznikl z jednoho malého bodu. Zdá se to nemožné, ale je tomu tak: když to začalo, všechno velké bylo malé. Nemožné, autor Maria Medem.


Anotace knihy " Nemožné, autor Maria Medem"

Kniha NEMOŽNÉ nám vypráví historii vesmíru od velkého třesku po vznik planet, živočichů a lidstva.

První kniha literatury faktu Catariny Sobral je pestrou cestou napříč částicemi, hvězdami, dinosaury a naším rodokmenem.

„V této fantastické knize Catarina Sobral vytváří skutečný úvod do kosmologie. Nové otázky i nová tvrzení se objeví pokaždé, když otočíme stránku, jako kdyby to byla nějaká zábavná hra. Velkolepé ilustrace využívají směsici technik a materiálů – kresbu, malbu, koláže (lepení), pastelky, fixy, pastely - mnoha barev a textur. Je v nich prostor pro nové zkušenosti i výtvory: důležité je představovat si a (znovu) objevovat. Závěrečné stránky jsou známkou počátku a konce tohoto kosmického příběhu a na konci jsou postavy zabaleny do hvězdného prachu. Víme, že naše DNA je přítomna ve stejném vláknu, kterým jsou vyšívané hvězdy – konec konců, my jsme také stvořeni z hvězdného prachu. Záříme. A po přečtení knihy Nemožný záříme ještě víc.“.
Centrala

Obsah knihy: Nemožné

Nemožné - examplesNemožné - examplesNemožné - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz