Lokomotywa / IDEOLO

Autor
Informace, 2015
PopisKniha „Lokomotiva /IDEOLO“ je interpretací děl Juliana Tuwima – angažovaná, odvážná, ostrá, nekompromisní. Ukazuje obtížná témata jako národní identit…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
1 500
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelCentrala
Rok vydání
Hmotnost1.20 Kg
Rozměr850x544
Vazbabrožovaná
Počet stran20

Bližší informace o knize "Lokomotywa / IDEOLO"

Kniha „Lokomotiva /IDEOLO“ je interpretací děl Juliana Tuwima – angažovaná, odvážná, ostrá, nekompromisní. Ukazuje obtížná témata jako národní identitu, rasismus, antisemitismus. Na pozadí básně „Lokomotiva“, která je vnímána jako báseň pro děti, si autoři troufají na erotiku o současných ekonomických problémech, ekonomických, ekologických, etických… Ve vlaku můžete zahlédnout Židy, chuligány, vojáky, gaye a lesby, hipstery …zvířata a různé materiály. Lokomotywa / IDEOLO, autor Małgorzata Gurowska, Joanna Ruszczyk.


Anotace knihy " Lokomotywa / IDEOLO, autor Małgorzata Gurowska, Joanna Ruszczyk"

Vydána byla spolu s Pastely, které autor vystavil v Galerii Zdeněk Sklenář v Praze ve dnech 15. 6. – 4. 9. 2021 pod názvem Milan Grygar 2020 – Pastely. K ní vyšel také katalog Milan Grygar – Prostorové partitury, který fotograficky zdokumentoval Prostorové partitury, Antifony a Vertikální partitury realizované v letech 2012 až 2020 podle modelů z let 1968, 1974 a 1999..
Centrala

Obsah knihy: Lokomotywa / IDEOLO

Lokomotywa / IDEOLO - examplesLokomotywa / IDEOLO - examplesLokomotywa / IDEOLO - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz