Matyáš Chochola: Vůně úspěchu LIMITOVANÁ EDICE

Autor
InformaceČesky, 2020
PopisKniha VŮNĚ ÚSPĚCHU je manifestem tvůrčí svobody českého výtvarníka a performera Matyáše Chocholy, laureáta Ceny Jindřicha Chalupeckého z roku 2016. Vr…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
1 200
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelBiggBoss
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.10 Kg
Rozměr220 × 300 mm
Vazbabrožovaná s přebalem
Počet stran534

Bližší informace o knize "Matyáš Chochola: Vůně úspěchu LIMITOVANÁ EDICE"

Kniha VŮNĚ ÚSPĚCHU je manifestem tvůrčí svobody českého výtvarníka a performera Matyáše Chocholy, laureáta Ceny Jindřicha Chalupeckého z roku 2016. Vrstevnatá eklektická publikace vznikala téměř 10 let. Matyáš Chochola: Vůně úspěchu LIMITOVANÁ EDICE, autor Matyáš Chochola, Ilustrace + 3D koláže.


Anotace knihy " Matyáš Chochola: Vůně úspěchu LIMITOVANÁ EDICE, autor Matyáš Chochola, Ilustrace + 3D koláže"

V rámci striktně limitované edice 60 kusů nabízíme k prodeji výpravnou uměleckou publikaci, kterou Matyáš Chochola sám na cirkulárce nařezal, očísloval a podepsal zlatou benzínovou fixou. Každá kniha z této edice je tak ojedinělým uměleckým artefaktem, navíc s proměnlivým sítotiskem na obálce.

Vůně úspěchu je volným literárně-výtvarným experimentem, v němž Matyáš Chochola vykresluje vlastní verzi světa – jakéhosi snového časoprostoru, kde se proudy vědomí potkávají s divokostí 90. let, s uměleckými reflexemi a v neposlední řadě s šamansko-rituálními meditacemi. Jeho gestické wordarty se během vizuální krasojízdy prolínají se syrovými animálními kresbami a surrealistickými vizemi výtvarníka Alexandra Puškina.

Jak ale na druhou stranu tvrdí sám Chochola: „Čím více to budete definovat, tím více to ztrácí na významu.“.
BiggBoss

Obsah knihy: Matyáš Chochola: Vůně úspěchu LIMITOVANÁ EDICE

Matyáš Chochola: Vůně úspěchu LIMITOVANÁ EDICE - examplesMatyáš Chochola: Vůně úspěchu LIMITOVANÁ EDICE - examplesMatyáš Chochola: Vůně úspěchu LIMITOVANÁ EDICE - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz