Matyáš Chochola: Vůně úspěchu LIMITOVANÁ EDICE

Autor: Česky2020BiggBoss

Kniha VŮNĚ ÚSPĚCHU je manifestem tvůrčí svobody českého výtvarníka a performera Matyáše Chocholy, laureáta Ceny Jindřicha Chalupeckého z roku 2016. Vrstevnatá eklektická publikace vznikala téměř 10 let.

1 200 
včetně dph
do týdne
Název: Matyáš Chochola: Vůně úspěchu LIMITOVANÁ EDICE  Jazyk: Česky  Rok:   ID: b00727  Hmotnost: 1.10 kg  Vazba: brožovaná s přebalem  Počet stran: 534  Rozměr: 220 × 300  mm  Nakladatel: BiggBoss
  • Doprava od 95 Kč
  • Výdejní místa od 69 Kč
  • Osobní odběr ZDARMA
  • Doprava ZDARMA od 2500 Kč
informace ke knize

Detail knihy ~ Matyáš Chochola: Vůně úspěchu LIMITOVANÁ EDICE, Matyáš Chochola, Ilustrace + 3D koláže

V rámci striktně limitované edice 60 kusů nabízíme k prodeji výpravnou uměleckou publikaci, kterou Matyáš Chochola sám na cirkulárce nařezal, očísloval a podepsal zlatou benzínovou fixou. Každá kniha z této edice je tak ojedinělým uměleckým artefaktem, navíc s proměnlivým sítotiskem na obálce.

Vůně úspěchu je volným literárně-výtvarným experimentem, v němž Matyáš Chochola vykresluje vlastní verzi světa – jakéhosi snového časoprostoru, kde se proudy vědomí potkávají s divokostí 90. let, s uměleckými reflexemi a v neposlední řadě s šamansko-rituálními meditacemi. Jeho gestické wordarty se během vizuální krasojízdy prolínají se syrovými animálními kresbami a surrealistickými vizemi výtvarníka Alexandra Puškina.

Jak ale na druhou stranu tvrdí sám Chochola: „Čím více to budete definovat, tím více to ztrácí na významu.“

Matyáš Chochola: Vůně úspěchu LIMITOVANÁ EDICE