The Beatles - Get Back

Autor
InformaceČesky, 2022
PopisUnikátní pohled do zákulisí. Kniha The Beatles: Get Back vás přenese do posledního roku této celosvětově známé kapely.
více informací
Dostupnostskladem
Doporučená cena 1 049 Kč - SLEVA
Cena s DPH
944
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelMelvil Publishing
ISBN9788074134692
EAN9788074134692
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost2.13 Kg
Rozměr250x302 mm
Vazbavázaná
Počet stran240

Bližší informace o knize "The Beatles - Get Back"

Unikátní pohled do zákulisí. Kniha The Beatles: Get Back vás přenese do posledního roku této celosvětově známé kapely. The Beatles - Get Back, autor The Beatles.


Anotace knihy " The Beatles - Get Back, autor The Beatles"

Fanoušci a všichni milovníci The Beatles se konečně dočkali. Přes deset let očekávaná kniha o legendární kapele je zcela jiná než jakákoli před ní. V The Beatles: Get Back je zaznamenáno vytvoření posledního alba Let It Be přímo vlastními slovy členů The Beatles, která jsou doplněna dříve nepublikovanými fotografiemi ze zkoušek pořízenými Ethanem A. Russellem a Lindou McCartneyovou. Padesát let po nahrávání alba Let It Be a natočení filmu, který je dokumentuje, vychází tato kniha jako doprovod třídílného dokumentárního filmu Petera Jacksona The Beatles: Get Back .

Kniha nás přenese do ledna 1969, je to začátek posledního roku The Beatles jako kapely. Album The BEATLES (The White Album – Bílé album) je na prvních místech hitparád a známá čtyřka se schází v Londýně kvůli novému projektu. Po 21 dní v různých nahrávacích studiích s kamerami a rekordéry dokumentujícími každodenní zkoušení kapela nacvičuje a vylepšuje mnoho svých nových i starých skladeb. Vše vrcholí známým koncertem na střeše přinášejícím do centra Londýna krátký oddech od všeho shonu a nebývalý rozruch.

The Beatles: Get Back vypráví příběh zkoušek kapely prostřednictvím přepisů konverzace jejích členů a všech přítomných. Díky jemným zásahům editora Johna Harrise máme jedinečnou možnost vše pozorovat z pohledu mouchy na stěně, být přímo u toho a hrát a zpívat a vymýšlet lepší verše současně s kapelou, která je fenoménem po několik desítek let. Tento naprosto unikátní pocit je ještě znásobený původními fotografiemi pořízenými přímo na místě či snímky ze zmíněného 55hodinového filmového záznamu.

Vypráví se, že tyto zkoušky byly předzvěstí rozpadu kapely. Nicméně je nutné dodat, že to bylo zároveň nejplodnějším a vrcholným obdobím The Beatles, o kterém si nyní můžeme přečíst přímo od našich milovaných Brouků..
Melvil Publishing


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz