Krasopsaní

Autor
InformaceČesky, 2022
PopisModerní kaligrafie pro odvážné začátečníky
více informací
Dostupnostskladem
Doporučená cena 390 Kč - SLEVA
Cena s DPH
349
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelMelvil Publishing
ISBN9788074134982
EAN9788074134982
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.50 Kg
Rozměr216x286 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran180

Bližší informace o knize "Krasopsaní"

Moderní kaligrafie pro odvážné začátečníky Krasopsaní, autor Tereza Floriánová.


Anotace knihy " Krasopsaní, autor Tereza Floriánová"

Krasopsát může každý! Moderní kaligrafie nemusí být dokonalá, naopak drobné nedokonalosti a chybičky mohou být sympatické.

Chcete někomu vlastnoručně nadepsat přání, ale škrábete jako kočka? Tato kniha vám pomůže proměnit obyčejná písmena v umění a nabídne vám mnoho možností, jak kaligrafii a krasopis využít v běžném životě. Například k tvorbě originálních dárků nebo stylových bytových dekorací.

Krasopsaní od české autorky je především určeno začátečníkům, kteří se v teoretických částech dozvědí to, co si hned můžou v praktických cvičeních vyzkoušet. Je zde vysvětleno vše – od papíru a brush penů přes psaní abecedy různými technikami až po psaní celých vět různými barvami. V posledních kapitolách se autorka zaměřuje na klasické hlášky z filmů, (ne)povzbudivá a trochu peprnější motta a věnování.

V této přetechnizované době, kdy všichni píšou hlavně na počítačích, tabletech a telefonech, je skvělé a úžasně odpočinkové napsat krasopisem někomu věnování, popsat si kořenky nebo někomu na dveře od záchodu zvěčnit svou oblíbenou hlášku z filmu v úpravě moderní kaligrafie. Navíc správná technika uvolňuje ruku a zápěstí zmožené neustálou manipulací počítačovou myší a ťukáním do mobilního telefonu.

Buďte odvážní a se vší energií se pusťte do základů moderní kaligrafie. Krasopsaní je především o osobním stylu!.
Melvil Publishing


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz