Nedělní párty s Picassem

Autor: Česky2021Melvil Publishing

Jak nadchnout děti pro umění

389 
včetně dph
skladem
Název: Nedělní párty s Picassem  ISBN: 9788075551504  Jazyk: Česky  Rok:   EAN: 9788075551504  Hmotnost: 0.60 kg  Vazba: brožovaná s klopy  Počet stran: 248  Rozměr: 150x152 mm  Nakladatel: Melvil Publishing
  • Doprava od 95 Kč
  • Výdejní místa od 69 Kč
  • Osobní odběr ZDARMA
  • Doprava ZDARMA od 2500 Kč
informace ke knize

Detail knihy ~ Nedělní párty s Picassem, Silvie Šeborová

ato malá, ale ohromující knížka vám otevře dveře do nového světa. A nejen vám, vy do něho vezmete i své děti! Společně si užijete umění kolem vás, odhalíte význam světla či barev a objevíte velké příběhy umělců i jejich děl. Zkrátka poznáte, že umění může být zábava pro celou rodinu nebo třídu.

Silvie Šeborová vás provede všemi možnostmi, jak dětem umění přibližovat už od útlého věku. Poskytne vám konkrétní návod, čím děti motivovat, jak se s nimi o umění bavit, které otázky jim klást a čeho si všímat. Získáte tipy, kam své potomky za uměním vzít, kde najdete ta nejslavnější díla (a jestli je musíte znát) nebo jaké hry s uměním si doma či na výstavě můžete zahrát. Zkrátka, stanete se dětem průvodcem v kouzelném světě emocí, které umění dokáže vyvolat – a ony pak budou lépe rozumět světu, ostatním i sobě samým.

Nedělní párty s Picassem