Z.A.H.R.A.D.A.

Autor
InformaceČesky, 2017
PopisZelený atlas hravě rašících a důmyslných areálů Průvodce po současných i historických zahradách, parcích a dalších - povětšinou veřejně přístupných - …
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
19,15
Změna měny Platba v CZK

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelJana Kostelecká
ISBN978-80-270-1180-3
EAN9788027011803
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.65 Kg
Rozměr205 x 205 mm
Vazbavázaná
Počet stran156
PřekladatelOndřej Blabolil

Bližší informace o knize "Z.A.H.R.A.D.A."

Zelený atlas hravě rašících a důmyslných areálů Průvodce po současných i historických zahradách, parcích a dalších - povětšinou veřejně přístupných - místech, příkladech krajinářské architektury z celého světa. Tentokrát i s příkladem z Čech! Z.A.H.R.A.D.A., autor Adam Wójcicki, Ewa Kolaczyńska.


Anotace knihy " Z.A.H.R.A.D.A., autor Adam Wójcicki, Ewa Kolaczyńska"

Prostřednictvím knížky Z.A.H.R.A.D.A. můžete navštívit 42 míst po celém světě. Povětšinou se jedná o místa veřejně přístupná, která by se dala označit slovem zahrada či park. A také se seznámíte s několika zahradními uměleckými projekty.
Zjistíte, že zahrada může být třeba létající, podvodní, kapesní, kosmická, otrávená, skládací či svislá. A že mnohdy i místa, která se nám mohou zdát nehostinná, by se dala malým zásahem změnit v místa neobyčejně příjemná, jako tomu je třeba u projektu sanfranciské zahrady ve skulině (Crack Garden) či ve větší míře u projektu zeleného průchodu (The High Line) v New Yorku.
V neposlední řadě v knížce najdete i skvělý příklad z České republiky - oživení Gahurova prospektu ve Zlíně od architektů ze studia ellement..
Jana Kostelecká

Obsah knihy: Z.A.H.R.A.D.A.

Z.A.H.R.A.D.A. - examplesZ.A.H.R.A.D.A. - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz