Z.A.H.R.A.D.A.

Autor: Česky2017Jana Kostelecká

Zelený atlas hravě rašících a důmyslných areálů Průvodce po současných i historických zahradách, parcích a dalších - povětšinou veřejně přístupných - místech, příkladech krajinářské architektury z celého světa. Tentokrát i s příkladem z Čech!

450 
včetně dph
do týdne
ISBN: 978-80-270-1180-3  Jazyk: Česky  Rok:   EAN: 9788027011803  Hmotnost: 0.65 kg  Vazba: vázaná  Počet stran: 156  Rozměr: 205 x 205 mm  Nakladatel: Jana Kostelecká  Překladatel: Ondřej Blabolil
  • Doprava od 95 Kč
  • Výdejní místa od 69 Kč
  • Osobní odběr ZDARMA
  • Doprava ZDARMA od 2500 Kč
informace ke knize

Detail knihy - Z.A.H.R.A.D.A., Adam Wójcicki, Ewa Kolaczyńska

Prostřednictvím knížky Z.A.H.R.A.D.A. můžete navštívit 42 míst po celém světě. Povětšinou se jedná o místa veřejně přístupná, která by se dala označit slovem zahrada či park. A také se seznámíte s několika zahradními uměleckými projekty.
Zjistíte, že zahrada může být třeba létající, podvodní, kapesní, kosmická, otrávená, skládací či svislá. A že mnohdy i místa, která se nám mohou zdát nehostinná, by se dala malým zásahem změnit v místa neobyčejně příjemná, jako tomu je třeba u projektu sanfranciské zahrady ve skulině (Crack Garden) či ve větší míře u projektu zeleného průchodu (The High Line) v New Yorku.
V neposlední řadě v knížce najdete i skvělý příklad z České republiky - oživení Gahurova prospektu ve Zlíně od architektů ze studia ellement.