Světlo ve fotografii

Sleva 13%
Autor
InformaceČesky, 2014
PopisČekání na správné světlo, jeho nahánění v různých lokacích a případné upravování je pro profesionální fotografy denním chlebem. Pro některé z nich jde…
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena490 Kč - SLEVA 13%
Cena s DPH
426
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelComputer Press
ISBN9788025141748
EAN9788025141748
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.69 Kg
Rozměr260x255 mm
Vazbapevná
Počet stran256

Bližší informace o knize "Světlo ve fotografii"

Čekání na správné světlo, jeho nahánění v různých lokacích a případné upravování je pro profesionální fotografy denním chlebem. Pro některé z nich jde dokonce o posedlost. Michael Freeman zkoncentroval čtyřicet let fotografických zkušeností do jediné knihy, ve které se věnuje interpretaci a správnému zachycení nejcennější fotografické komodity. Světlo ve fotografii, autor Michael Freeman.


Anotace knihy " Světlo ve fotografii, autor Michael Freeman"

Kniha je prakticky členěna do tří hlavních částí: Čekání, Nahánění a Pomáhání. Začnete tím, že plně ovládnete umění trpělivosti a naučíte se předvídat světelné podmínky tak, abyste vždy byli na správném místě ve správný čas. Poté se dozvíte, jak vhodně a rychle reagovat na prchlivé a pomíjivé světelné podmínky, abyste z fotografií vždy vytěžili maximum. A nakonec se naučíte, jak používat všechny dostupné nástroje, které mají fotografové k dispozici pro manipulaci se světlem a jeho následné vylepšení.
Tohle je cesta, jak se stát opravdovým profesionálem.Umět správně číst, interpretovat, využít a případně vylepšit světelné podmínky tak, abyste získali ty nejlepší možné snímky za každé situace, do které se s fotoaparátem dostanete..
Computer Press

Obsah knihy: Světlo ve fotografii

Světlo ve fotografii - examplesSvětlo ve fotografii - examplesSvětlo ve fotografii - examplesSvětlo ve fotografii - examplesSvětlo ve fotografii - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz