Dobrá fotografie

Autor
InformaceČesky, 2012
PopisNaučte se rozpoznat dobré fotografie a (možná) je dokážete fotografovat i sami.
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelZonerPress
ISBN9788074131790
EAN9788074131790
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.82 Kg
Rozměr235 x 255 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran192

Bližší informace o knize "Dobrá fotografie"

Naučte se rozpoznat dobré fotografie a (možná) je dokážete fotografovat i sami. Dobrá fotografie, autor Michael Freeman.
Anotace knihy " Dobrá fotografie, autor Michael Freeman"

Michael Freeman je českým zájemcům o fotografii již delší dobu známý. Jeho předchozí knihy vyšly v mnohatisícových nákladech a patří mezi nejprodávanější publikace o fotografování nejen u nás, ale na celém světě. Kniha Dobrá fotografie – Objevte tajemství úspěšných snímků volně navazuje na publikace Očima fotografa a Myslete jako fotograf a doplňuje je tak do zcela jedinečné trilogie, která zachycuje celý fotografický tvůrčí proces: od vysvětlení role kompozice a stylu přes způsob, jakým fotograf o vznikajícím snímku uvažuje a plánuje ho před tím, než stiskne spoušť, až po základní principy vnímání, hodnocení a prezentace hotové fotografie.

Publikace Dobrá fotografie se podrobněji zabývá jednotlivými fotografickými žánry (počínaje fotografováním krajiny, portrétu nebo dokumentu přes válečnou fotografii a fotožurnalistiku obecně až po zátiší nebo fotografování módy, sportu či vědeckou fotografii) a podává čtenáři jak obecná fakta a hodnocení historického vývoje a současného stavu, tak i podněty pro vlastní tvorbu. Celá kniha je proložena desítkami známých i méně známých fotografií věhlasných fotografů, od nejstarších mistrů až po současníky, jejichž fotografie se objevují v exkluzivních časopisech a ve světových galeriích fotografického umění.

Původní název: The Photographer´s Vision..
ZonerPress


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz