Marie Tomanova - New York New York

Autor
Informace, 2021
PopisPrvní kniha Tomanovy Young American (2019) s předmluvou uznávaného fotografa Ryana McGinleye se vyprodala krátce po vydání. Časopisy o umění a módě př…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
1 249
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelHatje Cantz
ISBN978-3-7757-5086-8
EAN9783775750868
Rok vydání
Hmotnost2.10 Kg
Rozměr270x250 mm
Vazbapevná
Počet stran176

Bližší informace o knize "Marie Tomanova - New York New York"

První kniha Tomanovy Young American (2019) s předmluvou uznávaného fotografa Ryana McGinleye se vyprodala krátce po vydání. Časopisy o umění a módě přetékaly nadšením. Tomanova nyní představuje s historikem umění Thomasem Beachdelem svůj druhý svazek o mládí v New Yorku s předmluvou kultovní Kim Gordon. Marie Tomanova - New York New York, autor Marie Tomanová.


Anotace knihy " Marie Tomanova - New York New York, autor Marie Tomanová"

Tomanova's first book Young American (2019), featuring a foreword by acclaimed photographer Ryan McGinley, sold out shortly after its publication. Art and fashion magazines overflowed with enthusiasm. Tomanova now presents, with art historian Thomas Beachdel, her second volume on youth in New York City with a foreword by the iconic Kim Gordon. Deftly entwining portraiture and landscape, the photographer expands and recontextualizes the significance and meaning of each. Tomanova shows us a powerful and vital panorama of identities of people and place, and a compelling future free of binary gender models and outmoded definitions of beauty..
Hatje Cantz

Obsah knihy: Marie Tomanova - New York New York

Marie Tomanova - New York New York - examplesMarie Tomanova - New York New York - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz