František Drtikol "Etapy života a fotografické dílo"

Autor
InformaceČesky, 2013
PopisDvousvazková monografie fotografického díla Františka Drtikola. Text pro knihu napsala světově uznávaná historička umění PhDr. Anna Fárová (1928–2010)…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
6 000
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelNakladatelství Svět
ISBN80-87201-01-5
EAN9788087201015
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost5.00 Kg
Rozměr330 × 245 mm
VazbaPevná vazba s přebalem, dva svazky
Počet stran516

Bližší informace o knize "František Drtikol "Etapy života a fotografické dílo""

Dvousvazková monografie fotografického díla Františka Drtikola. Text pro knihu napsala světově uznávaná historička umění PhDr. Anna Fárová (1928–2010). Publikace představuje nejobsáhlejší průřez tím nejpodstatnějším a nejdůležitějším, co ve své fotografické tvorbě Drtikol vytvořil. František Drtikol "Etapy života a fotografické dílo", autor Anna Fárová.


Anotace knihy " František Drtikol "Etapy života a fotografické dílo", autor Anna Fárová"

Obrazový materiál byl čerpán především ze sbírky Uměleckoprůmyslového musea v Praze (které vlastní největší sbírku Drtikolových fotografií na světě) a také z některých významných soukromých sbírek.
Kniha obsahuje 489 fotografií v obrazové části a 119 fotografií v textové části – celkem přes 600 fotografií.

Vytištěna byla frekvenčně modulovaným rastrem Satin Screening od firmy Heidelberg. Formát knihy 33 x 24,5 cm umožnil publikovat většinu fotografií v jejich skutečné velikosti. Kniha o dvou svazcích včetně elegantního pouzdra váží téměř 5 kg..
Nakladatelství Svět

Obsah knihy: František Drtikol "Etapy života a fotografické dílo"

František Drtikol "Etapy života a fotografické dílo" - examplesFrantišek Drtikol "Etapy života a fotografické dílo" - examplesFrantišek Drtikol "Etapy života a fotografické dílo" - examplesFrantišek Drtikol "Etapy života a fotografické dílo" - examplesFrantišek Drtikol "Etapy života a fotografické dílo" - examplesFrantišek Drtikol "Etapy života a fotografické dílo" - examplesFrantišek Drtikol "Etapy života a fotografické dílo" - examplesFrantišek Drtikol "Etapy života a fotografické dílo" - examplesFrantišek Drtikol "Etapy života a fotografické dílo" - examplesFrantišek Drtikol "Etapy života a fotografické dílo" - examplesFrantišek Drtikol "Etapy života a fotografické dílo" - examplesFrantišek Drtikol "Etapy života a fotografické dílo" - examplesFrantišek Drtikol "Etapy života a fotografické dílo" - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz