Vizuální myšlení - Umění ilustrace

Sleva 11%
Autor
InformaceČesky, 2010
PopisKreslená ilustrace je opět v kurzu! Nejpřirozenější prostředek pro vyjádření sdělení či příběhu se uplatňuje v reklamě, na obalech, v korporátním desi…
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena499 Kč - SLEVA 11%
Cena s DPH
443
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelComputer Press
ISBN9788025129708
EAN9788025129708
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.50 Kg
Rozměr160x230 mm
Vazbabrožovaná lepená
Počet stran176

Bližší informace o knize "Vizuální myšlení - Umění ilustrace"

Kreslená ilustrace je opět v kurzu! Nejpřirozenější prostředek pro vyjádření sdělení či příběhu se uplatňuje v reklamě, na obalech, v korporátním designu (loga), animacích, TV a filmovém designu, na textilu, ale třeba i při tvorbě diagramů, tetování nebo v interiérech. Příručka naučí nejen začínající ilustrátory, v čem spočívá umění „myslet vizuálně“ – vše na ukázkách děl a zkušeností současných světových ilustrátorů. Vizuální myšlení - Umění ilustrace, autor Gavin Ambrose, Paul Harris.


Anotace knihy " Vizuální myšlení - Umění ilustrace, autor Gavin Ambrose, Paul Harris"

Kreslená ilustrace je opět v kurzu! Nejpřirozenější prostředek pro vyjádření sdělení či příběhu se uplatňuje v reklamě, na obalech, v korporátním designu (loga), animacích, TV a filmovém designu, na textilu, ale třeba i při tvorbě diagramů, tetování nebo v interiérech. Příručka naučí nejen začínající ilustrátory, v čem spočívá umění „myslet vizuálně“ – vše na ukázkách děl a zkušeností současných světových ilustrátorů.češtiny knihu přeložil a pro české prostředí upravil Pavel Kočička, přední odborník na poli počítačové grafiky a typografie. Podílel se mj. na grafické úpravě deníku MF DNES, kde působí též jako redaktor. Je lektorem Print Media Academy ČR, spoluzakladatelem časopisu Typo a autorem proslulé publikace Praktická typografie..
Computer Press


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz