Postavit domy nestačí, Vizuální kultura a veřejný prostor města Brna v období po druhé světové válce

Autor
InformaceČesky, 2016
Upozorněnípublikace je neprodejná, cena je pouze distribučním poplatkem
PopisV centru zájmu kolektivní monografie stojí výzkum dílčích témat, která se vážou k fenoménu vizuální kultury, veřejného prostoru, sídlištní výstavby a …
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
350
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelFakulta výtvarných umění VUT v Brně
ISBN978-80-214-4656-4
EAN9788021453012
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.60 Kg
Rozměr170x240 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran191

Bližší informace o knize "Postavit domy nestačí, Vizuální kultura a veřejný prostor města Brna v období po druhé světové válce"

V centru zájmu kolektivní monografie stojí výzkum dílčích témat, která se vážou k fenoménu vizuální kultury, veřejného prostoru, sídlištní výstavby a udržitelnosti bydlení v prostoru města Brna v období socialismu. KOŘÍNKOVÁ, J.; KORYČÁNEK, R.; KOŽELOUHOVÁ, A.; KUBÍNOVÁ, Š.; PÍSAŘÍKOVÁ, J.; SEDLÁK, J.; SVOBODOVÁ, Š.; ŠRÁMEK, J.; TABOR, J. Postavit domy nestačí, Vizuální kultura a veřejný prostor města Brna v období po druhé světové válce, autor kolektiv.


Anotace knihy " Postavit domy nestačí, Vizuální kultura a veřejný prostor města Brna v období po druhé světové válce, autor kolektiv"

V centru zájmu kolektivní monografie stojí výzkum dílčích témat, která se vážou k fenoménu vizuální kultury, veřejného prostoru, sídlištní výstavby a udržitelnosti bydlení v prostoru města Brna v období socialismu. Zpracovány jsou jak otázky způsobu současného hodnocení výtvarného umění v městském prostoru – a to včetně umění užitého – tak fungování scény neoficiální. Zvláštní prostor je věnován problematice městské rekreace..
Fakulta výtvarných umění VUT v Brně

Obsah knihy: Postavit domy nestačí, Vizuální kultura a veřejný prostor města Brna v období po druhé světové válce

Postavit domy nestačí, Vizuální kultura a veřejný prostor města Brna v období po druhé světové válce - examplesPostavit domy nestačí, Vizuální kultura a veřejný prostor města Brna v období po druhé světové válce - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz