Arthouse Hejtmánek s.r.o., Praha (aukční síně)

Goetheho 17/ 2, Praha 16000, Česká republika Aukční síně
www.arthousehejtmanek.cz info@arthousehejtmanek.cz +420603511971

Vítejte v aukčním domě a galerii ARTHOUSE HEJTMANEK. Aukční dům jsme založili po více jak 25 letech společného života i práce a probudili tak náš dům ze 17. století z dlouhého spánku opět k životu.

Sídlo postavené v 17. století v Praze, srdci Evropy, je nyní důstojným domovem pro umění, starožitnosti a design. Najdete zde krásné věci, kterými se většina lidí ráda obklopuje a sbírá je od nepaměti.

I my jsme podlehli této ušlechtilé nemoci, jak někdy „sběratelství“ nazýváme, a chceme tuto potřebu, radost i vášeň sdílet s ostatními. Pevně věříme, že bez této radosti by život nebyl tak bohatý a barevný. Udělat ze světa trochu ušlechtilejší, hezčí a radostnější místo bereme jako naše poslání.

Věříme, že každý si v naší galerii najde něco pro potěchu, či do své sbírky. Možná se i jen tak zastaví, potká podobně naladěné lidi a bude se tu cítit dobře. Jste vítáni.

Marie a Tomáš Hejtmánkovi

Katalogy a publikace Arthouse Hejtmánek s.r.o., Praha

Další aukční síně

1. Art Consulting Praha

Praha, Česká republika

Adolf Loos Apartment and Gallery

Praha, Česká republika

Antikvity Art Aukce s.r.o., (AAA)

Brno, Česká republika

Antikvity Praha

Praha, Česká republika

Art Invest

Bratislava, Slovensko