Večerní aukce mimořádných děl výtvarného umění, starožitností a designu.

06.12.2018Aukce

Na letošní v pořadí již deváté aukci, která se uskuteční 6. prosince 2018 v galerii Arthouse Hejtmánek se bude dražit okolo stovky položek.

Nejdražší položkou za 9 000 000 korun bude obraz Rámájana významného ruského malíře Borise Grigorijeva. Mezi další významná díla, která se podařilo do aukce získat, se můžeme těšit i na obraz Jana Preislera Milosrdný Samaritáns vyvolávací cenou 3 800 000 korun či dvě plátna Otaka Kubína, Zátiší s houslemi a Skalisko u moře. Ze starých mistrů bude zastoupeno např. plátno Narození Panny Marie z dílny Karla Škréty. V sekci starožitnosti a design to pak bude 12 židlí z období biedermeieru nebo kubistická ložnice od Josefa Gočára. Na kolekce výrobků českého užitého umění a designu ze sdružení Artěl (Janák, Hoffmann, Havlíček), či skvělých Vídeňských dílen naváže další objevná sbírka uměleckých předmětů, u nás takřka neznámého Talaškina, sdružení ruských umělců počátku 20. století.

17.06.2021Zahradní aukce
16.03.2021 - 30.03.2021Online aukce 1/2021
10.12.2020Večerní aukce 2020
29.09.2020 - 13.10.2020ONLINE AUKCE
07.07.2020Zahradní aukce
15.04.2020 - 06.05.2020ONLINE AUKCE
10.12.2019Večerní aukce
20.09.2019 - 13.10.2019Veris/Paris
06.06.2019Zahradní aukce
22.04.2019 - 28.04.2019Program týdne umění v Arthouse Hejtmánek
06.12.2018Večerní aukce mimořádných děl výtvarného umění, starožitností a designu.
31.05.2018Zahradní aukce
23.04.2018 - 29.04.2018Arthouse Hejtmánek – Týden umění s Muzikou
24.04.2018performance „Jak číst obraz“
23.04.2018Komentovaná prohlídka s Muzikou
30.11.2017Večerní aukce
05.10.2017 - 05.11.2017Milan Beránek
01.12.2016Aukce
02.06.2016Aukce
15.10.2015 - 30.01.2016Jaroslav Horejc
15.10.2015 - 04.12.2015Jaroslav Horejc
22.05.2014Aukce umění

Večerní aukce mimořádných děl výtvarného uměn… - www.iUmeni.cz (06.12.2018)

Galerie moderního (č)umění