Tak i naopak čili Proč vznikají skvrny na Slunci

Autor
InformaceČesky, 2021
PopisJiří Šalamoun je autorem celé řady děl, která z nejrůznějších důvodů zůstala ukryta v krabicích, deskách či zásuvkách. Mezi ně patří též scénář k nere…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
490
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelJota
ISBN9788090764576
EAN9788090764576
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost2.00 Kg
Rozměr220x290 mm
Vazbavázaná
Počet stran208

Bližší informace o knize "Tak i naopak čili Proč vznikají skvrny na Slunci"

Jiří Šalamoun je autorem celé řady děl, která z nejrůznějších důvodů zůstala ukryta v krabicích, deskách či zásuvkách. Mezi ně patří též scénář k nerealizované animovanému filmu Tak i naopak čili Proč vznikají skvrny na Slunci z let let 1978 – 1972. Tak i naopak čili Proč vznikají skvrny na Slunci, autor Šalamoun Jiří.


Anotace knihy " Tak i naopak čili Proč vznikají skvrny na Slunci, autor Šalamoun Jiří"

Soubor více než sta kreseb s podnázvem Sonáta polovičního měsíčního svitu pro při hlasy, který spolu s úvodním autorským slovem představuje mistrnou variaci na věčné téma stýkání a potýkání se mužského a ženského světa. A jakkoli se jedná „pouze“ o scénář, jsou Skvrny úplné.

Nevěříte?
Tak se pohodlně usaďte, obklopte se tóny – třeba z předehry k Wagnerově opeře Tannhäuser, která Jiřího Šalamouna při vzniku scénáře doprovázela –,otevřte tuto knihu a nechte se unášet příběhem… Na manželské lože s plným obsazením otevřeným oknem dopadající měsíční svit probudí nejprve snové já manžela a vytáhne ho oknem do noci….
Jota


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz