Pouliční kreslíř

Sleva 12%
Autor
InformaceČesky, 2016
PopisJak zachytit shon a krásu života ve vašem městě.
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena289 Kč - SLEVA 12%
Cena s DPH
255
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelZonerPress
ISBN978-80-7413-316-9
EAN9788074133169
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.54 Kg
Rozměr208 x 276 mm
Vazbapevná
Počet stran144

Bližší informace o knize "Pouliční kreslíř"

Jak zachytit shon a krásu života ve vašem městě. Pouliční kreslíř, autor Veronika Nohavicová.
Anotace knihy " Pouliční kreslíř, autor Veronika Nohavicová"

Uvnitř této knihy najdete vše, co potřebujete, abyste se dokázali poprat s náměty od zátiší a architektury až k lidem a rušným pouličním scénám. Spoluzakladatel Urbansketchers.org, umělec Marc Taro Holmes vám pomocí svých vlastních obrazů předvede, jak načerpat inspiraci ze skutečného života a vnést jeho dynamiku a vzrušení do vašeho skicáku. V 15 konkrétních ukázkách vás krok za krokem provede technikami skicování za použití tužky, pera a tuše a také akvarelových barev.

Krásu městského života sice můžete snadno a rychle zachytit na fotografii, určitě vás ale už někdy napadlo, že TOHLE stojí za to nakreslit, protože žádný fotoaparát na světě nedokáže vystihnout tu atmosféru, to kouzlo okamžiku. Během kreslení se nejlépe naučíte znát tvary a proporce lidí a věcí okolo, dokonale pochopíte, jak funguje perspektiva, porozumíte pravidlům kompozice, procvičíte si vizuální paměť, získáte cit pro odstíny a barvy. Tyto znalosti pak můžete báječně využít i při fotografování.

Dokončením kreseb přímo na místě v jediném zátahu získáte svěží a působivé ztvárnění nejen toho, co vidíte, ale i pocitu, který ve vás přítomnost na onom místě vyvolává …vizuální životní příběhy tak, jak je můžete zažít pouze vy. Připojte se k rychle rostoucímu uměleckému hnutí, jehož členy sjednocuje vášeň pro kresbu přímo v ulicích měst, městeček i vesnic..
ZonerPress


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz