Naučte se malovat: Akryl – 50 malých obrázků

Autor: Česky2016ZonerPress

Objevte kouzlo akrylu skryté v drobných malbách.

269 
včetně dph
skladem

Doporučená cena 328 Kč - SLEVA

Název: Naučte se malovat: Akryl – 50 malých obrázků  ISBN: 978-80-7413-318-3  Jazyk: Česky  Rok:   EAN: 9788074133183  Hmotnost: 0.54 kg  Vazba: brožovaná  Počet stran: 244  Rozměr: 215 x 254   mm  Nakladatel: ZonerPress
  • Doprava od 95 Kč
  • Výdejní místa od 69 Kč
  • Osobní odběr ZDARMA
  • Doprava ZDARMA od 2500 Kč
informace ke knize

Detail knihy ~ Naučte se malovat: Akryl – 50 malých obrázků, Veronika Nohavicová

Chcete se naučit techniku akrylu, ale při pohledu na velké prázdné plátno či papír se vám rosí čelo? Nemáte tolik času jako Michelangelo při malbě Sixtinské kaple? Chcete zkusit něco nového, prohloubit své malířské schopnosti? Pak je tato kniha přesně pro vás.

Tato jedinečná kniha představuje ucelený kurz malby akrylem založený na výuce klíčových technik. V průběhu vašeho putování jednotlivými částmi publikace vám autor každou techniku názorně vysvětlí pomocí drobné malby na čtvercovém podkladě o hraně 12,7 cm (5 palců). Poté, co se propracujete až na poslední stránku, získáte úžasnou kolekci rovné padesátky drobných malbiček na desce, papíru či plátnu, které budou svědčit o vašich dovednostech i kreativitě.

Osvoboďte se od kreativních mindráků a nahraďte je nutkavou touhou namalovat ještě alespoň jeden další čtverec!

Mark Daniel Nelson studoval klasické sochařství a kresbu na prestižní škole klasického sochařství La Scuola v Denveru. Má také titul z vizuální komunikace z Coloradského uměleckého institutu. Vyučoval anatomii člověka, historii umění a olejomalbu v denverském Svazu studentů umění a v Curtisově centru pro umění a humanitní studia. Jeho práce můžete najít v mnoha veřejných i soukromých sbírkách po celých Spojených státech.

Naučte se malovat: Akryl – 50 malých obrázků