Naučte se malovat: Akryl – 50 malých obrázků

Sleva 18%
Autor
InformaceČesky, 2016
PopisObjevte kouzlo akrylu skryté v drobných malbách.
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena328 Kč - SLEVA 18%
Cena s DPH
269
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelZonerPress
ISBN978-80-7413-318-3
EAN9788074133183
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.54 Kg
Rozměr215 x 254 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran244

Bližší informace o knize "Naučte se malovat: Akryl – 50 malých obrázků"

Objevte kouzlo akrylu skryté v drobných malbách. Naučte se malovat: Akryl – 50 malých obrázků, autor Veronika Nohavicová.
Anotace knihy " Naučte se malovat: Akryl – 50 malých obrázků, autor Veronika Nohavicová"

Chcete se naučit techniku akrylu, ale při pohledu na velké prázdné plátno či papír se vám rosí čelo? Nemáte tolik času jako Michelangelo při malbě Sixtinské kaple? Chcete zkusit něco nového, prohloubit své malířské schopnosti? Pak je tato kniha přesně pro vás.

Tato jedinečná kniha představuje ucelený kurz malby akrylem založený na výuce klíčových technik. V průběhu vašeho putování jednotlivými částmi publikace vám autor každou techniku názorně vysvětlí pomocí drobné malby na čtvercovém podkladě o hraně 12,7 cm (5 palců). Poté, co se propracujete až na poslední stránku, získáte úžasnou kolekci rovné padesátky drobných malbiček na desce, papíru či plátnu, které budou svědčit o vašich dovednostech i kreativitě.

Osvoboďte se od kreativních mindráků a nahraďte je nutkavou touhou namalovat ještě alespoň jeden další čtverec!

Mark Daniel Nelson studoval klasické sochařství a kresbu na prestižní škole klasického sochařství La Scuola v Denveru. Má také titul z vizuální komunikace z Coloradského uměleckého institutu. Vyučoval anatomii člověka, historii umění a olejomalbu v denverském Svazu studentů umění a v Curtisově centru pro umění a humanitní studia. Jeho práce můžete najít v mnoha veřejných i soukromých sbírkách po celých Spojených státech..
ZonerPress


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz