Perform-Made. Tomáš Ruller

Autor
InformaceČesky, 2021
PopisMonografie Tomáše Rullera Perform-made / Odolné okamžiky je prvním souhrnným zhodnocením jeho více jak čtyřicetileté umělecké tvorby. Dílo Tomáše Rull…
více informací
Dostupnostdo týdne
Cena s DPH
1 999
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelVutium
ISBN9788074373374
EAN9788074373374
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost3.00 Kg
Rozměr240x290 mm
Vazbabrožovaná

Bližší informace o knize "Perform-Made. Tomáš Ruller"

Monografie Tomáše Rullera Perform-made / Odolné okamžiky je prvním souhrnným zhodnocením jeho více jak čtyřicetileté umělecké tvorby. Dílo Tomáše Rullera, který patří k významným představitelům akčního umění a video umění, hodnotí přední čeští a zahraniční teoretikové umění z různých perspektiv a v různých kontextech. Vychází v koedici s nakladatelstvím KANT Perform-Made. Tomáš Ruller, autor Ruller Tomáš, Brozman Dušan (ed.), Liška Pavel (ed.).


Anotace knihy " Perform-Made. Tomáš Ruller, autor Ruller Tomáš, Brozman Dušan (ed.), Liška Pavel (ed.)"

Dobové i současné texty v tematickém členění analyzují jednotlivé Rullerovy performance i obecné principy jeho přístupu, zprostředkovávají jejich význam i nadčasový charakter a také vydávají obecnější svědectví o dosud nedostatečně reflektované oblasti českého umění performance. Nedílnou součástí knihy je bohatá, často velmi unikátní, fotografická dokumentace a autorovy osobité úvahy a reflexe vlastní tvorby..
Vutium


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz